כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לשוות לרכב מראה ספורטיבי ויוקרתי עם חישוקים

כמעט כל אחד מאתנו היה שמח להחזיק מפתחות לרכב יוקרה שנמצא בבעלותו. להיות בעלים של רכב כזה זאת אמירה שמאחוריה עומדת הצלחה, מעמד וערך עצמי גבוה. אך מה לעשות שלא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו? כיום, ניתן לרכוש אביזרי יוקרה ולצייד את המכונית באבזור שיעשה אותה יוקרתית כמעט כמו הדבר עצמו.

16/06/2015

עיצוב בעזרת אביזרים

עיצוב בעזרת אביזרים
בשנים האחרונות ניתן להשיג בארץ אביזרי רכב ופריטים מגוונים, המהווים את פסגת המוטו –טכנולוגיה. אביזרים כמו צמיגים באיכות גבוהה המיוצרים על ידי מותגים מובילים בעולם, או חישוקים (ג'אנטים) שעליהם מורכבים אותם הצמיגים הם יוקרתיים, הם אביזרים מקוריים שמעידים על עיצוב יוצא דופן.

מה הופך רכב ליוקרתי?

למכלול המכונה "רכב יוקרה" ישנם מספר פרמטרים מאובחנים. בראש ובראשונה מדובר ברכב מעוצב בצורה מקורית, בולטת, ואפילו שוברת מוסכמות. גם האבזור של הרכב מבפנים, כלומר: הפרטים הקטנים, מעידים על איכות וקלאסה. למשל, חישוקים לרכב יוקרתי יהיו עשויים מהמתכות המובחרות ביותר (ויעשו בצורה שאינה פוגעת בסביבה), צמיגים לרכבי יוקרה ייוצרו על ידי חברות מובחרות בעולם ויהנו משנים רבות על הכביש מבלי להישחק.

אלוהים נמצא בחישוקים

אם ברצונכם להעניק לרכבכם מראה מהודר ויוצא דופן, כזה המשדר יוקרה וייחודיות, השקיעו בחישוקים לרכב. כי חישוקים מעוצבים מעניקים לכל רכב, ובפרט לרכבי יוקרה מראה בלתי נשכח. מרבית הרכבים עושים שימוש בחישוקים עשויי פלדה שחורה, על פי רוב מאסיבית ולא מעוצבת בקפידה. לעומת זאת, במרבית רכבי היוקרה תמצאו חישוקים שכמו עוצבו ביד אמן ממתכות יוקרתיות יותר, כמו מגנזיום (סגסוגת קלה) לדוגמא.

כך שאם ברשותכם רכב יקר שאינו נחשב יוקרתי, אך ברצונכם לשוות לו מראה ספורטיבי ויוקרתי. חישוקי מגנזיום יוקרתיים עשויים לעשות את ההבדל. חשוב לציין כי יש להקפיד על התאמת ג'נטים לרכב הספציפי שלכם, לקוטר הגלגל ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים