כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רשת צל, שמשונית או בד לייקרה לקירוי הרכב?

קירוי מגן על צבע הרכב מפני נזקי השמש, עוזר לשמור על הניקיון וגם מקטין את הסיכוי לפריצות. במאמר הבא נסביר איך בוחרים פתרון קירוי יעיל ונבין ממה נובעים ההבדלים בין האפשרויות השונות

26/08/2015
אנשי מקצוע ממליצים על קירוי הרכב הפרטי בחניה בגלל שורה ארוכה של סיבות. ראשית, קירוי הוא הדרך הטובה ביותר להגן על צבע הרכב מפני חשיפה לפגעי מזג האוויר ונזקי השמש. הקירוי שומר על הניקיון של הרכב לכל אורך השנה ובעיקר בחורף. הוא אידיאלי עבור מדינה חמה כמו ישראל ויש לו משמעות כלכלית. בזכות הקירוי ניתן לחסוך בהוצאות על פחחות וצבע ולשמור על ערך הרכב לאורך שנים.
שנית, קירוי מקל על הכניסה והיציאה מהרכב בתנאי מזג אוויר קיצוניים והוא גם מקטין את הסיכוי לפריצות. הוא יוצר התרעה וניתן ליישם אותו בעזרת רשת צל, שמשונית או בד לייקרה. השאלה בהקשר הזה היא ממה נובעים ההבדלים בין פתרונות קירוי שונים. יתרה על כך, מעניין לבדוק מה מאפיין כל פתרון קירוי ולשים לב ליתרונות ולחסרונות שלו.

היתרונות והחסרונות של פתרונות קירוי שונים לרכב

הנה כמה דגשים שכדאי להביא בחשבון כאשר בוחרים בין רשת צל, שמשונית או בד לייקרה:

א. עלות

רשתות הן בדרך כלל יקרות יותר משמשונית או בד לייקרה, אך מצד שני היא גם עמידה יותר לאורך זמן. את הרשת ניתן להתקין על ידי אנשי מקצוע כדי להציע קירוי מלא על החניה הפרטית. הרשת גם מחליפה סוככי חנייה קלאסיים והיא עדיפה מבחינת דקורטיבית.

ב. דינאמיות

קל יותר להוריד שמשונית או בד לייקרה מאשר רשת ייעודית. אפשר להשתמש בשמשונית או בד לייקרה על מנת להציע קירוי זמני לרכב כשיוצאים לחופשה, עוזבים את הבית לתקופה מסוימת או מפסיקים להשתמש ברכב. לחילופין, רשת צל צריכה להיות פתרון קירוי מועדף אם מחפשים קירוי קבוע.

ג. גודל השטח

חיפוי והצללה בעזרת רשתות מתבצעים לפי גודל השטח. ככל שהשטח גדול יותר, כך עולה העדיפות לרשת ייעודית מאשר שמשונית או בד לייקרה. לא ניתן למתוח שמשונית או בד לייקרה בצורה בלתי מוגבלת. הרשת היא הדרך הטובה ביותר לכסות שטח גדול וכך להגן על הרכב לאורך זמן.

התאמה אישית של רשתות, שמשונית או בד לייקרה

מבחינת התאמה אישית, לרשת צל יש יתרון משמעותי על פני שמשונית או בד לייקרה. ההתאמה היחידה של שמשונית או בד לייקרה היא לפי מידות. לעומת זאת, רשת צל מותאמת לצרכי הלקוח גם לפי מידות וגם לפי מסגרת התקציב.
ההתאמה כוללת ייעוץ והכוונה והיא מבטיחה תכנית אישית לקירוי הרכב לאורך זמן. התאמה של הרשת מיועדת לבעלי רכבים מכל הסוגים והיא יכולה גם לשדרג את מראה הכניסה לחניה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים