כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השכרת רכב בחו"ל – הדבר הבא!

שריינתם כרטיס טיסה? נסיעה טובה! כולנו יודעים שעל מנת למקסם את הטיול שלנו בחו"ל ולגלות את עומקו של היעד, עלינו לבלות במקומות הפחות תירותיים ויותר באלו הפרבריים.

13/10/2015
יש כאלו שיגידו כי המקומות התיירותים לא באמת משקפים את פני המדינה אליה אתם טסים ודווקא במקומות הפחות פופולאריים, שם נמצאת החוויה האמיתית ושלחוות יעד מנקודת מבט של מקומי הופכת את הטיול למרגש יותר. הבעיה העיקרית היא שכלי תחבורה לא תמיד מגיעים אל אותם המקומות ורק אלו הנחשקים על ידי התיירים סובבים בכלי תחבורה רבים.

מטרו? אוואט. השכרת רכב? אין!

כולנו מודעים לאפשרות הנהדרת של לרכוש כרטיס שבועי לתחבורה הציבורית המקומית וכך לנוע בחופשיות יחסית ברחבי העיר בה אנחנו מבקרים. היתרון הברור הוא הקלות בה אנחנו מתניידים, אך החיסרון הברור עוד יותר נובע מהעובדה שאנחנו לא לגמרי חופשיים ומסלול הרכבות והאוטובוסים הוא זה שקובע היכן נטייל ואנחנו כפופים לו. חברות התחבורה הציבורית בערים המתויירות מודעות לכך שיש ביקוש לתחנות מסוימות ובתחנות אלו הן עוברות, אך מה עם אלו שמבקשים לגלות יותר? ישנו פיתרון והוא נפלא ונוח משחשבתם!
השכרת רכב בחו"ל הינה הפיתרון לאלו אשר מבקשים להיות עצמאיים, ניידים וחופשיים בחופשה שלהם. השכרת הרכב הופכת אתכם לנהגים מקומיים אשר חופשיים לגלות את היעד בו אתם מבקרים על פי רצונכם ותשוקתכם מבלי להיות תלויים בלוח זמנים, לוח תחנות או עיכובים אחרים. אם פעם השכרת הרכב בחו"ל הייתה נחשבת לאקט מחתרתי שלא כולם הבינו, הרי שהיום יותר ויותר ישראלים כבר עם הגעתם לנתב"ג סוגרים דיל להשכרת רכב וכך, בהשקעה מינימאלית משדרגים את החופשה שלהם מחופשה לחופשת חלומות.

אז כמה זה עולה לנו?

ישנם דילים שונים של השכרות רכב, כאלו אשר מציעים דיל יומי עבור שכירות יומית וכאלו אשר מציעים מחיר עבור כל התקופה. המחיר משתנה בהתאם לדגם הרכב, המסלול שתבחרו וכמובן שהיעד. המחיר הממוצע הינו כ-100 ש"ח ליום עם סטיות למעלה ולמטה בהתאם לפרמטרים השונים. האפשרות שלכם לבחור בין מסלול יומי ובין מסלול שבועי מאפשרת לכם להיות ספונטניים לכאן או לכאן ולגרום לטיול שלכם להראות בדיוק כפי שהייתם רוצים שהוא יראה מבלי שום תכתיבים.

עלות מול תועלת

לרוב, מטיילים אשר מגיעים לארץ זרה ורוצים להכיר אותה מצטרפים אל הטיולים המאורגנים אשר ידועים לכולנו כטיולים לא כל כך זולים. יום של טיול מאורגן עולה לערך כ-500 שקלים וביום שכזה אתם נתונים למסלול ספציפי אשר הוכן מראש. עם רכב צמוד בחו"ל יש לכם היכולת להיות אדון לעצמכם, לעשות הפסקות בצד הדרך בעת שראיתם נוף מעניין, לעשות חניות לילה ואפילו לא לסגור על מלון מסוים מראש אלא לנדוד ממקום למקום בהתאם להרפתקאה שתיצרו לעצמכם. Bon voyage!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים