כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

באילו מצבים כדאי לקנות מזוודה מ-יד שנייה ולא מזווד

לעתים, אין זה משתלם לרכוש מזוודה חדשה בעלות יקרה וניתן בהחלט להסתפק במזוודה משומשת.

15/10/2015
לכאורה, מזוודה היא פריט חשוב כל כך, שלא כדאי להסתכן עם מוצרים מיד שנייה
כשאנחנו קונים תיקים או מזוודות, על מה אנחנו חושבים? במרבית המקרים, הרכישה תתבצע עבור צורך קבוע שלנו (עבודה או לימודים), או לקראת אירוע מיוחד כזה או אחר (טיסה לחו"ל), ובכל מקרה – אנחנו מתכננים שהמזוודה או התיק שאנחנו רוכשים ישרתו אותנו נאמנה במשך שנים רבות. בהתחשב בכך, ברור מדוע אנשים רבים מסתייגים מרכישת תיק או מזוודה מיד שנייה. לכאורה, עצם העובדה שהתיק או המזוודה נמכרים מגורם אחר שהשתמש בהם בעבר, כמוה כערובה לכך שמדובר במוצר פגום ולא רלוונטי לצרכים שלנו, או שאורך החיים שלו בכל מקרה יהיה קצר יותר. עם זאת, המצב הזה הוא לא בהכרח נכון.

באילו מקרים דווקא עדיף לקנות תיקים ומזוודות מיד שנייה? יתרונות וחסרונות

• היתרון הברור מאליו של קניית תיקים ומזוודות מיד שנייה הוא כמובן המחיר. כשאנחנו קונים תיק או מזוודה מגורם שאינו חנות, אנחנו נשלם תמיד פחות כסף ממחיר המחירון של התיק או המזוודה. כעת גם נצא מנקודת הנחה שהמצב של התיק או המזוודה שאנחנו קונים הוא במצב טוב, שכן בכל מקרה נבדוק את המוצר לפני שנשלם עליו, ולא נקנה מוצר פגום. אז איזה יתרון יש בכל זאת לקנייה מחנות?

• היתרון הברור של קנייה מחנות, שהוא גם החיסרון המשמעותי של קנייה מיד שנייה, הוא כל מה שנוגע לאחריות ולביטחון שיש לנו בתקינותו של התיק או המזוודה. כשנקנה מחנות, הגם שנשלם מחיר גדול יותר, נוכל לדעת שיש לנו למי לפנות במצב של תקלה או קרע בתיק.

בסופו של דבר, אתם צריכים לבחון כל מקרה לגופו בצורה יסודית

הדבר החשוב ביותר שאנחנו צריכים לעשות בקנייה של כל מוצר, חדש או מיד שנייה, תיקים או מזוודות – הוא לבדוק את המוצר היטב. אסור לנו לרכוש מוצרים שלא מתאימים לנו, לא נוחים לנו או שמצבם הפיזי גרוע. בהתחשב בכך, אנחנו צריכים לוודא שאנחנו מבצעים רכישה טובה לפני שנוציא מאות שקלים על מזוודה איכותית או נשים יהבנו בתיק שאמור לשמש אותנו שנים רבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים