כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודות סטודנטיאליות מגניבות

אם אתם סטודנטים ואתם מחפשים דרך להרוויח כסף אבל בצורה שגם תוכלו ליהנות ממנה, המאמר הזה הוא עבורכם.

21/10/2015

אז איפה כדאי לעבוד בתור סטודנט?

כאן תמצאו הרבה מאוד רעיונות לעבודות שגם כיף לעבוד בהן, ושגם מכניסות כסף לכיס, וכך תוכלו לממן את הלימודים או לחסוך לטיול שאחרי – וכל זאת עם חיוך אמיתי שיוצא מהלב.

גלידריה

גלידריה
תארו לעצמכם סיטואציה כזאת: אתם מתגוררים בעיר אשקלון, ומחפשים מקום עבודה קרוב לבית, מקום שיעזור לכם לממן את הלימודים שלכם. אתם פונים לגלידריה באשקלון, שואלים אם מחפשים שם עובדים, ואם כן ואתם נמצאים מתאימים – מתחילים לעבוד במקום מתוק במיוחד.

כשאתם עובדים בגלידריה בעיר מגוריכם, או בכל מקום אחר, אתם פוגשים הרבה מאוד אנשים, שומעים הרבה מאוד סיפורים וצוברים הרבה מאוד חוויות, שכיף לספר עליהן לחבר'ה. כשאתם עובדים בגלידריה, אתם גם מרוויחים כסף לא רע, וכמובן – יכולים ליהנות מטעמים מדהימים ומתוקים ביותר (לא רק) בהפסקה.

פאב

אם אתם אוהבים את חיי הלילה ועבודה כברמנים או כמלצרים בפאב נראית לכם נחשקת, זה בדיוק הזמן לעשות את זה. אמנם, יכול להיות שתהיו קצת עייפים בשיעורים בבוקר, אבל כמה כוסות קפה והמרצה לסטטיסטיקה, כבר ידאגו להחזיר אתכם לתלם.

כשאתם עובדים בפאב או בבאר, ולא משנה אם כברמנים, כמארחים או כמלצרים, אתם פוגשים הרבה מאוד אנשים, שומעים הרבה מאוד מוזיקה וצוברים הרבה מאוד חוויות וחיוכים.

מסעדה

למלצר אפשר לא רק בפאבים שדורשים עבודה בלילה, אלא גם במסעדות, בהן יש משמרות עבודה גם ביום. עבודה במסעדה יכולה להכניס לכם לא מעט כסף, כי היא מבוססת גם על משכורת וגם על טיפים, שאם אתם טובים ונחמדים – יכולים להיות מאוד גבוהים.

לונה פארק

גם עבודה בלונה פארק יכולה להיות כיפית במיוחד לסטודנטים. אז אמנם לא תהיו כל היום על ספינת הפירטים, אבל קודם כל, בהפסקות כן תוכלו לעלות עליה או על מתקנים אחרים שאתם אוהבים, ודבר שני – גם להיות אחראים על הפעלת המתקנים האלה זה כיף במיוחד, בעיקר כשאתם מקבלים מבטים מעריצים מהילדים הקטנים.

לעבוד עם חיוך

אז אם אתם מחפשים מקום עבודה שמתאים לסטודנטים, אתם יכולים לבחור בכל מקום מהמקומות האלה או לחשוב על כל מקום אחר, שבו אפשר גם לעבוד וגם לחייך. שיהיה לכם בהצלחה – גם בלימודים וגם בעבודה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים