כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם יותר משתלם לרכוש דודי קיטור יד שניה?

קשה להכריע בצורה חד משמעית בשאלה האם משתלם יותר לרכוש דודי קיטור משומשים או חדשים. באופן עקרוני, הרבה תלוי בצרכי הלקוח ובאופי השימוש המיועד בדוד.

26/10/2015

דודי קיטור משומשים - האם זה כדאי?

התשובה לשאלה תלויה כמובן באופי של העסק ובצרכים שלו מהדוד. אפשר להיעזר בניסיון העבר כדי להבין את אופי השימוש ולנסות לשער מה יהיו הצרכים העיקריים של העסק. בנוסף, חשוב להבחין בין דודי קיטור המיועדים לצרכים תעשייתיים לבין דודי קיטור למטבחים מוסדיים, בתי מלון, בתי חולים וכדומה.

שימו לב למסגרת התקציב

שימו לב למסגרת התקציב
נסו לקבוע מראש את מסגרת התקציב והשתמשו בה על מנת להשוות בין דגמים ומערכות. מסגרת התקציב אמורה לעזור לכם לסנן בין הצעות מחיר ולמצוא את הדוד שייתן את המענה המקיף ביותר לצרכים ולמטרות. את מסגרת התקציב תוכלו לקבוע לבד, תוך התייעצות עם אנשי מקצוע או לאחר קריאת מידע באתרי האינטרנט העוסקים בתחום.

מבצעים והנחות

אל תרכשו דודי קיטור משומשים לפני שאתם בודקים מבצעים והנחות על דודי קיטור חדשים. לפעמים יש מבצעים שיכולים להטות את הכף ולחסוך עבורכם הרבה מאוד כסף. בנוסף, בחלק מהמבצעים ניתן לתאם תקופת אחריות ארוכה על הדוד. ברוב המערכות המשומשות אין תקופת אחריות כזו ולכן מדובר על יתרון משמעותי של הדגמים החדשים.

התקנה והובלה

קחו בחשבון את הפרטים הקטנים כאשר אתם רוכשים דודי קיטור משומשים מאדם פרטי. בדקו האם המחיר כולל התקנה והובלה של דודי קיטור, האם יש דרישות מיוחדות והאם המוצר עומד בתווי התקן של משרד הכלכלה. אל תתפשרו על הבטיחות ושימו לב לאביזרים המגיעים עם הדוד.

לכו על בטוח

כדאי להשוות בין דגמים ולשים לב למפרט הטכני לפני שמקבלים החלטה. חשוב לא פחות לבדוק מי היצרן של הדוד, איזה ניסיון עומד לרשותו והאם יש לו מוניטין חיובי. לפעמים עדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים על דוד משומש המיוצר על ידי חברה אמינה ומוכרת, מאשר לחסוך בהוצאות ולרכוש דוד חדש שאין מאחוריו גב טכנולוגי ותיק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים