כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם יש לך את מה שצריך כדי להיות שליח פרחים?

זרי פרחים הם בין המתנות המקובלות והאהובות ביותר בישראל

26/10/2015
זרי פרחים על סוגיהם השונים הפכו עם השנים לאחת הקטגוריות הנפוצות והפופולאריות ביותר של מתנות בחברה הישראלית שלנו בפרט ובעולם כולו ככלל. הסיבות לכך הן רבות, אך אחת מרכזית היא שבאמצעות קניית זר פרחים אנו יכולים להביע מגוון רגשות. הפרחים הם סימן לאהבה, לקרבה, לדאגה, למשפחתיות – כל סוג פרח מסמל למעשה משהו אחר, ואת כל הדברים גם יחד. בהתחשב בכל זה, לא פלא שזרי פרחים הם אולי קטגוריית המתנות הנפוצה ביותר בישראל כיום, וקשה לחשוב על בית שאין בו זר פרחים איכותי כזה או אחר. כעת, חשוב להבין שתעשיית הפרחים היא תעשייה בעלת מקצועות רבים – החל מהחקלאי המגדל את הפרחים, דרך חנויות הפרחים השונות שמוכרות ומסדרות את הפרחים בזרים מקצועיים, ועד השליח שתפקידו להעביר את הפרחים במקצועיות מהחנות אל הלקוח או אל מקבל המתנה. שליחי פרחים נמצאים דרך קבע בדרישה רבה במיוחד, וכעת נבין בדיוק מה נחוץ בשביל לעסוק במשלוחי פרחים.

עבור משלוחי פרחים נחוצה מקצועיות קצת אחרת מכל סוג אחר של שליחויות

• דרישות יבשות – הדרישות היבשות המובנות מאליהן הנדרשות בכדי לעסוק במתן משלוחי פרחים אינן שונות מהדרישות הרלוונטיות לביצוע כל סוג אחר של משלוחים. בדרך כלל מדובר בקיומו של רכב זמין לביצוע המשלוח או ברישיון בתוקף המאפשר לשליח לנהוג על רכב חנות הפרחים או הרשת. אלו הן הדרישות הבסיסיות וההתחלתיות ביותר, משום שבלעדיהן לא ניתן לבצע את המשלוח הלכה למעשה. חשוב להדגיש שסוג הרכב המוביל את הפרחים גם הוא משמעותי ובמקרים רבים יהיה צורך ברכב מרווח יחסית או בעל מערכת קירור איכותית.

• קצת מעבר – שליח פרחים צריך להיות שליח שמבין את הסחורה שאותה הוא מוביל. זר פרחים לא יכול שיתייחסו אליו כמו אל חבילה פשוטה, ונדרשת עדינות ומקצועיות מסוימת בכל הנוגע להתנהלות איתו. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בזרי פרחים גדולים, ובוודאי כאשר מדובר בסחורה שיכולה להגיע גם למאות ואלפי שקלים (לדוגמה – סידורי פרחים לחתונה). לכן המקצועיות של שליחי פרחים היא חשובה, ובכדי לעבוד בתור שליח פרחים צריך להראות ידע, מקצועיות ועדינות בכל הנוגע להתנהלות עם הפרחים.

אם יש לכם את מה שנחוץ – מדובר בעבודת שליחויות רווחית למדי

אם אתם חושבים שאתם יכולים להתמודד עם משלוחי פרחים בצורה מקצועית ואיכותית, תגלו עד מהרה שמדובר בסוג של עבודת שליחויות שיש בה לא מעט רווח. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להראות את הרצינות הרלוונטית, ותוכלו להגיע לעבודה עם משכורת בסיס גבוה למדי, ופוטנציאל טיפים גבוה מאוד גם כן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים