כרגע באתר
0
8
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דגשים למציאת מקום עבודה בחברת פרסום באינטרנט

האינטרנט הפך לזירת הפרסום העיקרית של המאה ה-21

26/10/2015
כשאנחנו חושבים על פרסום, אנחנו לרוב חושבים על המדיות המסורתיות שבהן החברה המערבית פרסמה והתפרסמה במשך שנים רבות. ואכן, במשך עשרות שנים מדיות הפרסום השונות היו העיתונות הכתובה, הרדיו, הטלוויזיה, שלטי החוצות ובאופן כללי כל מה שהאדם צרך בלי שליטה על תוכן הצריכה שלו. המצב הזה השתנה משמעותית, וכיום אנחנו חיים בעידן האינפורמציה החופשית והבחירה המלאה – עידן האינטרנט. כשאדם גולש באינטרנט הוא לא קבול לצריכת תוכן מסוימת על פני אחרת, והוא יכול להתאים לעצמו את חווית הגלישה המתאימה לו. המידע נהיה זמין יותר. כאשר אדם רוצה לקנות משהו, הוא לא בודק מודעות בעיתון אלא מחפש בגוגל – וכאן בדיוק נכנסים הפורמטים השונים של פרסום אינטרנטי כפי שהם קיימים כיום: ה-PPC הממומן וה-SEO האורגני. נסביר איך ניתן להשתלב בתחומים אלה.

כיצד תשתלבו בחברת פרסום באינטרנט ותצטרפו לשוק מוביל? כמה דגשים

• פרסום PPC – ברמת העיקרון, כל אחד יכול לבחור באפשרויות קידום אתרים ממומן דרך גוגל ולפרסם בעצמו את העסק שלו. יתכן שהשימוש יהיה באתרים כמו יוטיוב או פייסבוק, אך בכל מקרה ברור כי נדרשת מקצועיות גבוהה באינטרנט ויכולות ניתוח מעמיקות של קהלי יעד בכדי להבין בדיוק היכן וכיצד ניתן להכניס קידום ממומן ללקוחות חברת הפרסום. אלו הם גם הכישורים הרלוונטיים למציאת עבודה בהקשר זה.

• קידום SEO – התחום המכונה קידום אתרים אורגני, או SEO, הוא תחום הדורש יצירתיות. כאן מדובר בפרסום שצריך להרגיש כמה שפחות כמו פרסומת, או פרסום עקיף – למעשה, מדובר בקידום אתרים אורגני כך שהאתרים יהפכו בצורה טבעית ודרך הגולשים למובילים בתחומם בשוק. כאן נדרשים כישורי ניתוח ועיבוד מידע גבוהים במיוחד, כישורי כתיבה ותוכן לשוניים ברמה גבוהה ביותר, ומדובר למעשה בתחום בו מקובל לקבל הכשרה בטרם עוסקים בו.

בסופו של דבר, מי שיש לו נחישות ויצירתיות יכול להרוויח הרבה מאוד ברשת

בין אם מדובר בפרסום באינטרנט בפורמט SEO, PPC או בכל פורמט אחר – כישורי פרסום באינטרנט הם כישורים שיכולים להפוך במהירות לרווחיים במיוחד עבורכם. השתלבות בעולם הפרסום האינטרנט מוכיחה את עצמה כרווחית, ומדובר בעולם שהולך ונהיה גדול ורווחי יותר משנה לשנה. אל תתנו לעצמכם להישאר מאחור, ופתחו עוד היום את הכישורים הרלוונטיים שיכולים לקחת את קריירת הפרסום שלכם צעד קדימה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים