כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בדק בית לפני קנית דירה

ביצוע בדק בית לפני קניה הוא הליך הכרחי אשר מבטיח גילוי של ליקויים מסוגים שונים במבנה. על ידי ביצוע בדק בית לפני קניה על ידי חברה מקצועית המעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים יכול הרוכש הפוטנציאלי של הנכס הנבדק לקבל תמונת מצב אמתית ורלוונטית באשר למצב הנכס מבחינת המבנה ההנדסי שלו, עמידותו בפני רעידות אדמה, האם הנכס סובל מבעיית רטיבות, מהי רמת הליקויים והתקלות השונות במבנה הנכס וכדומה.

05/11/2012

מה כוללת עבודת בדק בית לפני קניה?

עבודת בדק בית לפני קניה המבוצעת על ידי איש מקצוע כוללת מספר בדיקות שמטרתן להגביר השקיפות של הקונה הפוטנציאלי לפני ביצוע העסקה. בין הבדיקות המבוצעות בתהליך בדק בית לפני קנייה ניתן למצוא בדיקות להערכת מצב האקוסטיקה במבנה, בדיקות להערכת ליקויי בניה, בדיקות רטיבות הקיימות במבנה, בדיקות הנדסיות של שלד המבנה, בדיקת עמידות המבנה מפני רעידות אדמה, בדיקה של מבנה הרכוש המשותף שבו ממוקמת הדירה ועוד.

גילוי ליקויי בניה

תהליך בדק בית לפני קניה עלול להעלות בעיות וליקויים במבנה. במצבים בו מתגלים ליקויים כתוצאה מתהליך בדק בית לפני קניה עלול לעלות הצורך בביצוע הליך משפטי. בדק בית המבוצע על ידי חברת בדק בית מקצועית יכול להוות מסמך משפטי בהליך המשפטי וחוות הדעת של המומחים בחברת בדק הבית יכולה להוות דוחות אשר יסייעו להכרעת הפתרונות בהליכים המשפטיים.

בדק בית לפני קנייה של דירת יד שנייה

בדק בית לפני קנייה של דירת יד שנייה
אחד המצבים הנפוצים בהם עולה הצורך בביצוע בדק בית לפני קנייה הוא הצורך בחוות דעת מקצועית של איש מקצוע מחברת בדק בית מוסמכת לבדיקת מצב הדירה לפני הרכישה. בתהליך בדק בית לפני קנייה של דירת יד שנייה, יבדוק בעל המקצוע את הדירה מבחינה הנדסית הכוללת בדיקה של עמידות המבנה, חוזק היסודות, פגמים שנוצרו עם הזמן במקרה של נכס ישן במיוחד, בעיות רטיבות שיכולות להיווצר עם הזמן וכדומה.
הדו"ח של תהליך בדק בית לפני קניה יוענק למזמין הבדיקה בלבד ויהווה דוח מקצועי ואמין באשר למצב הדירה ואיכות המבנה. לרוב, מי שיזמין את הבדיקה לפני הקניה יהיה הרוכש הפוטנציאלי של דירת יד שנייה אשר יבקש לקבל את המידע אודות מצב הדירה לצרכי שיפוץ וקבלת החלטות על רכישת הנכס.
בנוסף לביצוע בדק בית לפני קניה של דירת יד שנייה, מקובל לבצע בדק בית לפני קניה של כל נכסים מכל הסוגים במטרה להקנות לרוכש הדירה את המידע האמין והמלא אודות מצב הנכס מבחינה מבנית ותקנית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים