כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אין כסף לרכב? השתמשו באפליקציית טרמפים Beepmeapp

יוקר המחיה מחד והאפשרויות שהאינטרנט יוצר מאידך גורמים להרבה מאוד אנשים לחפש דרכים שונות לחסוך בהוצאות ולהשתמש בכלים שונים שעומדים לרשותם בשביל שיוכלו ליהנות מדברים שונים שהם צריכים או רוצים בלי להוציא הרבה כסף.

22/12/2015
איך אותם אנשים עושים את זה? באמצעות אפליקציות ואתרי אינטרנט אשר מאפשרים לייצר מה שמכונה בעגה התקשורתית או המקצועית "כלכלה שיתופית" כלכלה זו מזכירה במידה מסוימת את מה שהיה נהוג בעבר, אנשים היו מחליפים ביניהם דברים על פי הרעיון שכל אחד טוב במשהו מסוים שהשני צריך אותו. אז נכון, לא תמיד אנחנו יכולים לתת לצד השני את מה שהוא רוצה או צריך, אך הרבה פעמים זה אפשרי ואם לא, אותם אנשים בכל מקרה לא צריכים את מה שהם נותנים לנו וכך הם חוסכים לנו את הצורך לרכוש אותו.
דוגמא טובה לאפליקציה כזו היא Beepmeapp, אפליקציה ייחודית שמטרתה לחבר בין נהגים לנוסעים שמחפשים טרמפים. הרעיון של אפליקציה זו אליה נרשמים גולשים מכל רחבי הארץ הוא מאוד פשוט. אם גולש מחפש טרמפ לאיזה מקום, אז הוא פשוט מציין את זה ומחפש מישהו שציין שהוא נוסע לאותו מקום. כך חולקים נסיעה ביחד כשאחד הוא הנהג והשני הוא הנוסע. בדומה לאפליקציות אחרות Beepmeapp מבוססת על מערכת נתונים אותה יש לכל מי שמתקין את המערכת בסמארטפון שלו וכן על מיקום, כלומר על העובדה שבכל מכשיר סמאטרפון הגולש יכול למקם את עצמו בעזרת GPS. שני הכלים האלו, יחד עם הרעיון הכללי של כלכלה שיתופית בעידן האינטרנט, מאפשרים לאפליקציה להיות פופולארית.

כיצד אפליקציית Beepmeapp יכולה לעזור לכם

כמו שאפשר להבין מכותרת המאמר וכן מהפסקאות הראשונות שלו, הרעיון באפליקציה זו שמי שיש לו רכב ויוכל לקחת עמו אנשים למקומות מסוימים אליהם הם רוצים להגיע, יעשה זאת. כך מי שאין לו כסף לרכב לא יפגע, יוכל להגיע לכל מקום או לפחות למקומות אליו מגיעים אותם נהגים באפליקציה.
הנוסע לא יצטרך לבזבז כסף רב על תחבורה ציבורית, לבזבז זמן יקר על המתנה לתחבורה ציבורית ונסיעה בה, ובאופן כללי הנסיעה תהיה הרבה יותר משתלמת מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות.
אפליקציית Beepmeapp בזכות העובדה שמדובר באפליקציה שיתופית, מאפשרת לאנשים שאין להם רכב להיעזר במי שיש לו, זאת בתנאי שהם עוזרים בחזרה, העזרה יכולה להיות בדלק או בכלים אחרים לפי מה שהם מסכמים עם הנהגים.
לסיום, אפליקציה זו יכולה לעזור לכם ליהנות מנסיעות במקומות שונים בלי שתצטרכו להשקיע בכך כסף רב, במיוחד אם אין לכם רכב ולא פחות חשוב, אם אתם גרים באזור בו תחבורה ציבורית היא לא ברמה גבוהה, אז לא תהיה לכם בעיית ניידות ותוכלו להיעזר בנהגים מהאזור בשביל להגיע לאן שאתם רוצים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים