כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החשיבות של בחירה במוסך מורשה סוזוקי

אם יש לכם רכב מאחד הדגמים של סוזוקי, אתם בוודאי מעוניינים שהוא יקבל את השירות הטוב ביותר. לשם כך, מומלץ מאוד לבחור באחד ממוסכי סוזוקי, המורשים לטפל בכל דגמי הרכב של יצרן זה.

14/03/2016

טיפול במוסכי סוזוקי מורשים

טיפול במוסכי סוזוקי מורשים
הסוזוקי שלנו משמש אותנו לצורכי הגעה ממקום למקום, ובלעדיו החיים שלנו היו הרבה יותר מסורבלים. אמנם, יש תחבורה ציבורית בארץ, אבל אי אפשר להשוות את הנוחות בין נסיעה התחבורה הציבורית לנסיעה ברכב, ועוד בסוזוקי. כשנוסעים ברכב לא צריך לתכנן מתי לצאת, כי אפשר פשוט לצאת ולחזור מתי שרוצים, כשנוסעים ברכב אפשר בדרך כלל להגיע למקום הרבה יותר קרוב אל היעד ואפשר לשמוע ברדיו את השירים שאוהבים. אבל, כדי שהסוזוקי שלנו ימשיך לספק לנו את כל היתרונות האלה, חשוב מאוד לתחזק אותו בצורה נכונה, ואת זה אפשר לעשות רק במוסך סוזוקי מורשה.

וכל כך למה?

כי רק מוסכי סוזוקי מורשים יעניקו לרכב שלנו את הטיפול המתאים, לרבות:

• בדיקה על פי הנחיות היצרן – בדיקה יסודית של הרכב בדיוק על פי הנחיות היצרן, לטובת איתור תקלות שבבדיקה שלא על פי ההנחיות ייתכן שלא היו מאותרות.

• חלקי חילוף מקוריים – אם במהלך הבדיקה יימצא שצריך להחליף חלקים מסומים ברכב, החלקים יוחלפו בחלקים מקוריים בלבד. זהו יתרון גדול, משום שכאשר החלפים מקוריים אין בכלל ספק בשאלת ההתאמה שלהם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהסוזוקי שלכם יהיה תקין באמת וכשיר ביותר לנסיעה בטוחה.

• שירות שיש רק במוסך מורשה – הרבה פעמים ניתן לקבל במוסך מורשה שירותים אקסטרה, המיועדים רק לבעלי רכבים מתוצרת החברה. כך למשל, מוסכי סוזוקי מציעים מדי פעם טיפול מקיף מקצועי לחלק מדגמי החברה – ללא עלות כלל. הדבר נועד על מנת להבטיח את בטיחות הרכבים ועל מנת לספק שירות איכותי וטוב לכל לקוחות החברה.

מה שהכי טוב לרכב שלכם

לכן, אם יש לכם סוזוקי ואתם רוצים לתחזק אותו כמו שצריך ולהבטיח לעצמכם ככל שרק אפשר נסיעה בטוחה על הכביש – הכניסו אותו לטיפול רק במוסכי סוזוקי מורשים ותוכלו להיות בטוחים ומוגנים כשאתם עולים על הכבישים. נסיעה טובה ובטוחה וכמובן – דרך צלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים