כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לרכוש מחשב נייד יד שניה?

העובדה היא שהיום כמעט כולם צריכים מחשב, ורצוי כזה שיהיה נייד. אבל – מחירו של מחשב חדש הוא לא זול, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו, והאלטרנטיבה היא לרכוש מחשב נייד יד שנייה שעבר תיקון מחשבים ניידים.

14/03/2016

מחשבים ניידים על קצה המזלג

מחשבים ניידים מאפשרים לנו לעבוד על המחשב בכל מקום שרק נרצה. אם בעבר יכולנו לעבוד רק על מעבד תמלילים ושאר תוכנות שאינן מצריכות חיבור לאינטרנט, הרי שהיום יש אינטרנט אלחוטי כמעט בכל מקום, כך שאנחנו יכולים לקחת את המחשב הנייד לבית קפה, לבית מלון ולכל מקום אחר, ולעבוד עליו ככל שרק נצטרך ונרצה. אין ספק, שאם יש מחשב נייד חדש זה נהדר, כי יש בו בדרך כלל פונקציות מתקדמות שמקלות עלינו אפילו יותר, אבל אם אין לנו יכולת לרכוש מחשב חדש - זה ממש לא אומר שצריך לוותר. היום יש אפשרות לרכוש מחשב נייד יד שניה מחברות מחשבים המתמחות בתחום של תיקון מחשבים ניידים, וליהנות ממחשב שנראה ועובד ממש כמו חדש.

למה צריך לשים לב כשרוכשים מחשב נייד יד שניה?

למה צריך לשים לב כשרוכשים מחשב נייד יד שניה?
בדרך כלל לא צריכה להיות בעיה אם אתם רוכשים מחשב נייד מחברה המתמחה בתיקון מחשבים ניידים המציעה למכירה מחשב נייד יד שניה. למרות זאת, חשוב מאוד לבדוק מספר פרמטרים חשובים, על מנת שתוכלו להיות כמה שיותר בטוחים. ואלו הם:

החברה המשווקת

כדאי מאוד לבצע רכישה של מחשב נייד יד שנייה מחברה המתמחה בתחום של תיקון מחשבים ניידים ולא מאנשים פרטיים. זאת משום שרכישה מחברה מבטיחה לכם שהמחשב עבר בדיקה, ואם אתם מקבלים התחייבות מהחברה לתקינות המחשב ואחריות מלאה – אתם יכולים להסיר כל דאגה מהלב.

תקינות המחשב

חשוב מאוד לוודא שכל הפונקציות שיש במחשב שלכם עובדות. אחרי הכול, אתם רוכשים אותו מחברה שאמורה לבצע תיקונים במחשבים ניידים, וחשוב שהיא תמכור לכם מחשב שעובד בצורה תקינה. לטובת העניין דאגו לקבל מהחברה התחייבות בכתב לתקינות המחשב כמו גם תעודת אחריות המאפשרת לכם לקבל שירותי תיקונים במקרה שמשהו לא תקין.

אביזרים נלווים

אם אתם מעוניינים גם באביזרים נלווים למחשב נייד, כמו עכבר, מסך, פד לעכבר, מצלמה, רמקולים ובכלל – מומלץ שתרכשו אביזרים חדשים, כדי להבטיח לעצמכם עבודה יעילה ומקצועית.

חפשו חברה עם אחריות

אפשר בהחלט לרכוש מחשב נייד יד שנייה, כי הדבר יכול לחסוך לא מעט כסף. למרות זאת, חשוב מאוד שהרכישה תיעשה מחברה המתמחה בתיקון מחשבים ניידים, על מנת שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים. רכישה מחברה כזאת הכוללת התחייבות לתקינותו של המחשב ותעודת אחריות – תאפשר לכם ליהנות באותה צורה ממש, כאילו רכשתם מחשב חדש. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים