כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כלי עבודה יד שניה

כלי עבודה איכותיים עשויים להביא לרווח כלכלי גדול, ולביצוע מטלות ומשימות ברמת גימור גבוהה יותר

17/03/2016
כל מנהל מתחיל יודע, כי הן איכות העבודה והן זמן הביצוע תלויים באופן בלתי אמצעי בכלי עבודה המסופקים לפועלים וברמתם. כלי עבודה ברמה גבוהה, מאפשר ביצוע שלל מטלות במהירות גבוהה בהרבה, ללא שימוש במיני אלתורים וניסיונות לבצע את העבודה בכלי שאינו מתאים לה.
לא חסרות סדנאות, אשר מזלזלות בתרומתם של כלי עבודה איכותיים. דוגמא נפוצה אחת מיני רבות הינה פועלים הנאלצים לעשות שימוש במקדחה ידנית לשם קדיחה מדויקת של נקבים בלוח מתכת, בעוד שבעזרת מקדחת שולחן יוכלו לבצע משימה זו מהר יותר, מדויק בהרבה, וכשכל חור הינו בקוטר הנכון. מעבר לתרומתם הישירה, לכלי עבודה ברמה גבוהה השפעה פסיכולוגית חיובית על העובדים עצמם, החשים כי עבודתם מוערכת, ושההנהלה עושה ככל שביכולתה לספק את הכלים הנדרשים להם.

מהם השיקולים המרכזיים לרכישת כלי עבודה יד שניה

מאחר וכלי עבודה איכותיים עולים כסף רב, אשר לעיתים קרובות מהווה השקעה כספית החורגת מתקציבו של עסק פרטי ממוצע, יש הבוחרים לרכוש כלי עבודה יד שניה. ישנם גם נגרים ומסגרים חובבים או פרטיים, הבוחרים לרכוש את כלי העבודה שלהם בדרך זו. לרכישה ביד שנייה מספר יתרונות וחסרונות בולטים:
יכולת הצטיידות בדגמים החזקים ביותר: בעוד שמחירו של כלי עבודה חדש מהמותגים המובילים בשוק עשוי להאמיר עד למעל אלף שקל, מחירו של כלי עבודה מדגם זהה יעלה מאות שקלים בודדים. מכיוון שכך, רכישת כלי יד שנייה מאפשרת לנו לא להתפשר על רמת הכלי הנרכש ועל התאמתו המדויקת לצרכינו, ולא לחרוג מן התקציב שהקצבנו לעצמנו.
מצב כלי לא ברור: כלי עבודה יד שנייה עשויים להיות באיכות מעולה, או שחוקים מזמן עבודה ממושך. נשאלת השאלה, מדוע למכור כלי עבודה המתפקד בצורה מושלמת ולא להמשיך לעשות בו שימוש? התשובה בדרך כלל הינה כי כלי העבודה מתחיל לרדת ברמתו וביכולותיו. לרוכש החובב קשה מאוד להבחין בצורה מדויקת בתקלות קטנות, או ביכולת לא מיטבית של הכלי, והוא לרוב קונה אותו לפי סוג דגם או שם המותג הספציפי.

במידה ובחרתם לרכוש כלי עבודה, מומלץ מאוד לרכוש אותם דרך ספק אמין ובעל ניסיון

רכישת כלי עבודה יד שנייה, מחייבת היכרות טובה ועבודה ממושכת עם הכלי הנרכש, או כלי ברמתו. אל תוותרו על בחינה מדוקדקת ומעשית של הכלי לפני התשלום. במידה ובחרתם לרכוש דרך ספק, חשוב מאוד לבחור בספק אמין ומקצועי, אשר לא ינצל את בורותכם היחסית בתחום, ויסייע לכם להתאים את כלי העבודה המושלם לצרכיכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים