כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יום כיף לעובדים – השמיים הם הגבול

אם אתם מנהלים חברה או ארגון, אתם בוודאי רוצים להגיד תודה לאנשים שעובדים עבורכם ומסייעים לכם להגשים את החלום.

29/03/2016

ארגון יום כיף לעובדים – הטיפים שעובדים

ארגון יום כיף לעובדים – הטיפים שעובדים
לפניכם רשימת טיפים שתסייע לכם בארגון היום השנתי הזה, שכל עובד מחכה לו ושרצוי שיהיה מוצלח, כדי שהעובדים יחזרו עם ברק בעיניים, הרבה כוח לעבוד והכי חשוב – עם הרגשה של שביעות רצון ממקום העבודה:

יום בגובה העיניים

יום כיף לעובדים לא צריך להיות משהו שעוד לא היה. אחרי הכול, אתם לא צריכים ולא מצופים להמציא את הגלגל, ואם תיקחו את העובדים לארוחת צהריים טבעונית ממעוף הציפור עם נגיעות של פעילויות אקסטרים קלות – סביר להניח שזה לא יעבור. מה שכן כדאי לעשות הוא פעילויות מגבשות שמצריכות עבודת צוות, אבל גם שכיף ולא רק קשה לעשות. פיינטבול, גלישת חבלים, הישרדות בטבע ועוד – יכולות להיות פעילויות מאוד חווייתיות ומגבשות, אבל כך גם לשבת על חוף הים מתחת לסככה, לשחק שש בש ביחד ולצאת מדי פעם לשחייה.

תמיד יהיו כאלה שיעקמו את האף

אף פעם לא תוכלו לקלוע לטעמם של כל העובדים. זה בוודאי נכון לארגונים גדולים שיש בהם מאות אנשים, אבל זה נכון גם לחברות קטנות של 12-10 עובדים. לכן, אל תנסו לרצות את כולם, כי זה ממילא לא יעבוד, ובחרו את הפעילות שנראה לכם שמתאימה לרוב.

חברת הפעלות

אל תנסו להיות יותר צדיקים מהאפיפיור. לכם יש את העבודה שלכם שאתם טובים בה, ולאחרים יש את העבודה שלהם. אם אתם רוצים יום כיף לעובדים שבאמת יהיה כיף - תנו למקצוענים לתכנן את היום הזה עבורכם. יש הרבה מאוד חברות המתמחות בארגון ימי כיף לעובדים, ואם תבחרו באחת טובה – אין ספק שהיא תארגן לעובדים שלכם יום כיף שיהיה הכי כיף בעולם.

התארגנות מוקדמת

אל תשאירו שום דבר לרגע האחרון. ברגע שאתם יודעים תאריך שבו אתם רוצים לקיים את יום הכיף לעובדים, פנו לחברת הפעלות ולחברת הסעות; ברגע שיש לכם אישור מחברות אלה, הוציאו הודעה למנהלים כדי שיפנו את היומן ולא יתכננו שום דבר אחר לאותו יום. קצת בהמשך שלחו הודעה לכל העובדים כדי שגם הם יפנו את היום וידאגו לעשות את כל הסידורים הנדרשים (השגת בייביסיטר, אי קביעה של דברים אחרים). אם תתארגנו מוקדם ותיידעו מוקדם את העובדים שלכם – סביר מאוד להניח שליום הכיף יגיעו רוב העובדים ושהוא יהיה באמת כיף אמיתי.
אם תבחרו חברת הפעלות מקצועית המתמחה בתחום של ארגון יום כיף לעובדים, תספרו לנציגים שלה מה בדיוק אתם מחפשים ואיזה סגנון של יום כיף אתם רוצים – אין ספק שיום הכיף שתארגנו יהיה מוצלח ושהעובדים יחזרו עם הרבה מאוד חוויות ועם הרבה חשק להמשיך לעבוד. שיהיה בכיף ובהנאה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים