כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לרכוש ריהוט משרדי יד שנייה?

אין זה פלא שבשנים האחרונות אנחנו עדים לפריחה יוצאת דופן של אתרי יד שנייה המתווכים בין אנשים פרטיים המעוניינים למכור חפצים, רהיטים או מוצרים חשמליים, לבין אלו המעוניינים לרכוש אותם במחיר הנמוך ביותר האפשרי. אין עוררין על כך שבחירה במוצרי יד שנייה היא במקרים רבים הבחירה החכמה והחסכונית ביותר, אך ישנם תחומים מסוימים שבהם מומלץ לרכוש אך ורק מוצרים חדשים. בין היתר הכוונה היא לריהוט משרדי, שבשום פנים ואופן לא מומלץ לרכוש אותו יד שנייה ועל כך נפרט במאמר שלפניכם.

07/04/2016

הכירו את הצרכן הישראלי

הכירו את הצרכן הישראלי
הצרכן הישראלי של שנת 2016 הוא חכם, מעודכן וחשדן יותר מאי פעם. מבצעים של הרגע האחרון, מסעות הפרסום האגרסיביים והמניפולציות של עולם השיווק כבר לא עושים עליו רושם כמו בעבר והרכישות האימפולסיביות כבר לא מהוות את מנת חלקו. כולנו יודעים כבר להיכנס לאתרי השוואות המחירים כדי להשיג את העסקה הטובה ביותר, רבים מאתנו מתאגדים בקבוצות רכישה ולא אחת עד לבחירת המוצר המתאים ביותר יכולים לחלוף שבועות של סקר שוק קפדני ויסודי.

מה הריהוט אומר על המשרד שלכם?

חשוב מאוד להבין שהריהוט המשרדי נועד לא רק לצורכי נוחות או לצרכים פרקטיים. מדובר הלכה למעשה במרכיב חשוב ביותר בנראות של המשרד או ליתר דיוק באופן שבו המשרד מציג את עצמו ללקוחות פוטנציאליים, לקוחות קיימים ושותפים עסקיים. כעת נסו להבין איזה מסר אתם מעוניינים להעביר לעולם. קחו בחשבון שגם הריהוט המשומש השמור ביותר, לנצח יסגיר את העובדה שנעשה בו כבר שימוש, כשהדבר נכון במיוחד בכל הקשור לריהוט משרדי.

איזה מסר אתם מעבירים לעובדים שלכם?

מעבר לכך שהנראות של המשרד משדרת מסרים ללקוחות ולשותפים העסקיים שלכם, חשוב לקחת בחשבון שהנראות של המשרד והריהוט המשרדי שנעשה בו שימוש במסגרת הפעילות של המשרד, משפיעים במידה רבה מאוד על האופן שבו תופשים העובדים את היחס אליהם ואת העבודה עצמה. אין זה סוד שעובד שמרגיש שמשקיעים בו הוא עובד פרודוקטיבי יותר ולכן עליכם להבין כי עובד ש"זוכה" לשבת על כיסא משומש, לעולם לא ירגיש שמשקיעים בו כמו עובד שהכיסא שעליו הוא יושב נרכש במיוחד עבורו מחברה המתמחה בריהוט משרדי.

בלאי מצטבר

השימוש האינטנסיבי בפריטי הריהוט המשרדיים חושף אותם לבלאי מצטבר ולנזקים שלא תמיד ניתן להבחין בהם בקלות. כך, לדוגמה, ההברגות נוטות להתרחב במהלך השנים, התפרים של הריפוד נוטים להתרופף ובאופן כללי הרהיטים השונים מאבדים מיציבותם ואיכותם לאורך הזמן. הצרה היא שאף פעם לא ניתן לדעת במעמד הרכישה של ריהוט משרדי יד שנייה, מהו מצבו הטכני ומהי מידת הבלאי שממנה הוא סובל. לאור זאת, אין זה פלא שגם השולחן שביום הרכישה נראה פשוט מושלם, עשוי ביום בהיר אחד, לא רחוק מדי ממעמד הרכישה, להתחיל לחרוק, להתנדנד או חלילה להתפרק. רק רכישת ריהוט משרדי חדש תבטיח לכם שצרות כאלה לא יהוו את מנת חלקכם בעתיד הקרוב שכן אלה הם בדיוק המצבים שבהם הניסיון לחסוך היום, עולה ביוקר בעתיד.

היעדר אחריות

לסיום, חשוב להזכיר את נושא האחריות – שימו לב: רק ריהוט משרדי יד ראשונה מגיע עם אחריות מקיפה וחשוב לתת על כך את הדעת. לא אחת מתרחשות תקלות במערך הייצור של הרהיטים וחברות הרהיטים מודעות לכך. לכן, בכל מקרה של נזק או תקלה, יכולים הלקוחות לפנות לחברה שסיפקה את הרהיטים ולזכות בתיקון או החלפה של הרהיט התקול. מן הסתם, לא כך הם פני הדברים כשמדובר בריהוט משומש, שלא נרכש ישירות מהיצרנית או מאחד המשווקים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים