כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מתגוררים בבית פרטי? הגדילו את הכנסתכם באמצעות צימר

צימרים מהווים הכנסה נוספת רבת חשיבות לבתים רבים בצפון

07/04/2016
אחד מהמאפיינים המרכזיים של התיירות בארץ בכלל ובצפון בפרט, הוא הגידול המהיר במספר הצימרים והשימוש בהם. אזורי הפריפריה בכלל, ואזור הצפון בפרט הינם מובילים בטרנד זה, המאפשר חופשה משפחתית נוחה ואינטימית לאלפי משפחות בשנה. הגדילה המהירה של מספר הצימרים נוצרה עקב מספר סיבות עיקריות, בין השאר הירידה המהירה ברווחים מהחקלאות אשר הותירו בעלי שדות ואדמות רבות ללא הכנסה מספקת לביתם. בצר להם, פנו רבים לחיפוש מקור פרנסה נוסף, משימה לא קלה בצפון בו קיימים מפעלים ובתי עסק מעטים יחסית, ובחרו לעסוק בענף התיירות ולהשקיע ולבנות צימרים. צימרים בצפון לרוב ממוקדים סביב ישובים קטנים באופן יחסי, כאשר לרוב לכל משפחה הקצאה מהישוב לשני צימרים או שלושה, הקצאה שמשפחות הישוב יכולות למכור או להעניק זו לזו במידת הצורך. לכן צימרים בצפון מספקים חווית חופשה פרטית לנופשים, והכנסה נוספת הכרחית לבעלי המקום.

הגדלת ההכנסה באמצעות צימרים איננה תהליך פשוט

למרות שנראה כי בזמן האחרון צצים צימרים בצפון כמו פטריות אחרי הגשם, ההקמה של הצימרים איננה תהליך פשוט ונקי מסיכונים. הפעלת צימר דורשת השקעה כספית לא קטנה, אשר במידה והצימר לא יוכל להחזירה בתוך מספר שנים עשויה לגרור את בעלי המקום לחובות כבדים. העלייה המטאורית במספר הצימרים גם יוצרת תחרות מאוד קשה על המפעילים, מאחר ומספר התיירים הינו מוגבל. יש מספר דרכים לשפר את סיכויי הצימרים בצפון שלכם להצליח:

• ייחודיות: חשוב מאוד לשמור על משהו שמייחד את הצימרים האישיים שלכם. צימרים בצפון מציעים מגוון אדיר של חוויות לינה, אך רובם בסופו של דבר מאוד דומים זה לזה. ייחודו של הצימר שלכם יכול להתבסס על עיצוב חדשני, מתקנים מפוארים (כגון בריכה בתוך החדר), או ארוחות טעימות בצורה מיוחדת. הייחוד של הצימר שלכם יגרום לאורחים להמליץ עליו לחבריהם, ולבוא לבקר שנית בעצמם.

• שירות: הלקוחות הנופשים בארץ הם באופן יחסי מפונקים במיוחד. הנופשים דורשים שירות מסביב לשעון לכל צורך, ואי עמידה בציפיות תגרום לתגובה חריפה. לכן, מומלץ מאוד להגדיר לאורחים את שעות העבודה שלכם, או להתאגד עם צימרים בצפון אחרים על מנת שתוכלו יחד להעניק שירות גם בשעות הקטנות של הלילה ללא הפרעה לשגרה של כולם.

חשוב מאוד לבנות את הצימר בצורה איכותית במיוחד

בסופו של דבר, ההשקעה הגדולה בצימרים בצפון היא עצם בנייתם. הגדלת ההכנסה שלכם באמצעות צימרים תהיה אפשרית רק אם תוכלו לעשות בהם שימוש לאורך זמן ארוך ככל האפשר. לכן, הקפידו לבצע את הבנייה תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, וקבלני בניין אמינים אשר יבצעו אותה על הצד הטוב ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים