כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 רעיונות שיעזרו לך לשדרג בקלות את חדר הילדים

אין צורך לשכור מעצב מקצועי כדי ליצור חדר מקסים. לפעמים כל מה שדרוש זה מספר שינויים ונגיעות קטנות כדי לשדרג את המראה וליצור אפקט מרשים. על כן, לפניכם 5 טיפים שכל אחד יכול ליישם.

17/04/2016

החייאת הקירות

החייאת הקירות
צביעת קירות הינה הדרך הפשוטה והזולה ביותר לרענון המראה. חדר ילדים הוא הזדמנות נהדרת להשתולל עם צבעים אך אין צורך להגזים. כדאי לבחור צבע או שילוב צבעים שהילד אוהב ושלא יימאס עליו במהרה. אולם, הפתרון הטוב ביותר לאורך זמן הוא צביעה בגוונים ניטראליים יחסית. את נגיעות הצבע ניתן להוסיף באמצעות האביזרים בחדר או באמצעות טפט, בורדר או מדבקות קיר. בשנים האחרונות במיוחד הפכו מדבקות הקיר לפריט נפוץ. ישנו מגוון עצום וססגוני בעיקר עבור חדרי ילדים, הדבקתן פשוטה וניתן להחליפן בקלות כשמתחשק.

שדרוג רהיטים קיימים

בבחירת רהיטים לחדר הילדים יש לקחת בחשבון שהקטנטנים שלכם יגדלו במהירות, לכן כדאי לבחור רהיטים שיתאימו להם לאורך זמן. אפשר לבחור רהיטים צבעוניים אך לא מצועצעים מדי, זכרו שטעמם של ילדים משתנה יחד איתם. בכל מקרה, גם אם הרהיטים בחדר מיושנים ועייפים ניתן לשדרגם בקלות. צביעת הרהיט היא דרך אחת, ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים ואף דוגמאות באמצעות שבלונות. למי שאיננו מעוניין להתעסק בשיוף וצביעה ישנה דרך פשוטה אף יותר, ידיות. קיים מגוון עצום של ידיות מעוצבות לחדרי ילדים, קל להחליפן והן מוסיפות מגע שובב לכל רהיט.

גוף תאורה

על גופי תאורה בחדרי ילדים להיות בראש ובראשונה בטיחותיים. כמו כן, יש לדאוג שתאורת התקרה המרכזית תהיה חזקה דייה על מנת להאיר את כל החלל מבלי להשאיר פינות מוצללות. במידה והחדר גדול כדאי להוסיף גופי תאורה. בהתאם לצרכי הילד, מומלץ גם להתקין תאורת קריאה מעל או בסמוך למיטה, תאורת שולחן להכנת שיעורים ותאורת לילה (אם יש צורך). כיום ישנם גופי תאורה ואהילים רבים המעוצבים ברוח ילדותית. לאפקט מרשים ומקורי ניתן לשלבם בתוך עיצוב הטפט, מדבקות הקיר או כחלק מציור על הקיר או התקרה.

אביזרים

כפי שאומרים, אלוהים נמצא בפרטים ובעיקר כשמדובר בעיצוב. נגיעות קטנות כמו כריות נוי, כיסוי מיטה, וילונות, שטיח ועוד מוסיפים חיים ואופי לחדר וניתנים להחלפה בקלות. כדאי לבחור פריטים שישתלבו במערך הצבעים הקיים ואין לחשוש מערבוב בין דוגמאות והדפסים. כמובן שרצוי לשלב פריטים שהילד יאהב ושיתאימו לתחביביו ולאופיו. מגע אישי שכזה יעצים את תחושת השייכות וההנאה של הילד מהחדר.

אחסון

גם העיצוב המושקע ביותר לא יעבוד בחדר מבולגן. הפתרון פשוט - אחסון והרבה. המבחר הוא אינסופי: סלי כביסה צבעוניים כדי לא לפזר בגדים מלוכלכים בכל מקום, ארגזי מצעים ותיבות צעצועים מעוצבות, לתוכן אפשר לזרוק את כל מה שתרצו, מדפים עליהם אפשר לאחסן וגם להציג פריטים ועוד - כי לפעמים השדרוג הטוב ביותר לחדר ילדים הוא פשוט סדר וניקיון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים