כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למתג מחדש את העסק לאחר שיפוץ

עבור בעלי עסקים רבים, העסק הוא ביתם השני. אם לא די בכך, ישנם אלו אשר משקיעים בבית העסק יותר מאשר בביתם הפרטי. חלק מההשקעה והרצון להפוך אותו למקום אטרקטיבי, מביא את בעלי העסקים להשקיע בשיפוץ נרחב אחת לכמה שנים וכך לשפר ולשדרג את נראותו. שיפוץ העסק הינו הזדמנות מצוינת גם להשקיע במיתוג חדש וכך לרענן את הנראות, תוך הענקת משב רוח חדש.

09/05/2016

שלט בפתח העסק

שלט בפתח העסק
נדמה כי אחד השלטים החשובים ביותר הינו השלט המקבל את קהל הלקוחות, המצוי על על דלת העסק. השלט בעל כוח שיווקי אדיר ועל כן חשוב לתלות שלט בצבעים מושכים ומחמיאים, בכתב גדול וברור, ופירוט השירותים ומספר הטלפון של העסק. השלט הניצב מחוץ לבית העסק משמש כתעודת הזהות של העסק שלכם ומהווה מעין רושם ראשוני על העוברים והשבים – על כן חשוב להעניק תשומת לב לבחירת הצבעים, הפונט והסלוגן לשלט.

שלטים בתוך העסק

כאשר מדובר במשרדים או בארגון גדול, נדמה כי הנחיצות של השלטים עולה משמעותית. כאשר מדובר על
שילוט פנים, מדובר על מעין מדריך בתוך בית העסק אשר חיוני גם לעובדים וגם לקהל הלקוחות הפוקד את העסק.

שלטים לחדר

שילוט פנים הינו השילוט אשר נוכח בתוך בית העסק שלכם ולו חשיבות רבה. אחד השלטים השמישים ביותר בעת שמדובר על שילוט פנים הינם השלטים המצויים על דלתות המשרדים. שלטים שכאלו מכילים בתוכם את שם העובד ותפקידו בליווי מספר החדר, כך שקהל הלקוחות יכול להתמצא בקלות בחיפושו אחר איש השירות אותו הוא מחפש. שלטים שכאלו תורמים רבות למיתוג העסק והופכים אותו לעסק המשדר סדר ורצינות בתוך הארגון.

שלטים ללובי הבניין

כאשר מדובר על בניין משרדים גדול, נהוג להציב שלט ארוך ובו פירוט מדויק של חדרי המשרדים המחולקים לקמות. שלט שכזה מקל רבות על קהל הלקוחות הנוכחי והפוטנציאלי שלכם, ובעיקר משקף את העסק שלכם כעסק רציני ומכובד. את השלט ניתן להפוך לשלט בעלת נראות ויזואלית מרשימה בעת שתשלבו בו את הלוגו שלכם. המיתוג תורם רבות לתחושת השייכות בקרב העובדים והלקוחות וקיומו של שלט כזה מנכיח את המיתוג היטב.

סוגי השלטים

מעבר לתפקיד הפונקציונאלי של השלטים, הרי שהם תורמים רבות לפאן הויזואלי. בעת שהנכם משפצים את בית העסק שלכם הרי שזו הזדמנות מצוינת לשפר את נראות העסק ולהפוך אותו לכזה המוכתב בו טון עיצובי מרשים. תשמחו לגלות כי את שלטי הפנים תוכלו להשיג מחומרים שונים לרבות זכוכית, מתכת, פלסטיק ונירוסטה כאשר כל אחד מהסוגים עתיד להפוך להיות שלט דקורטיבי אשר יתרום לנראות בית העסק המשופץ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים