כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עוברים דירה? כך תארזו תכולה בתוך יומיים

מעבר דירה הינו אחד מהתקופות הקשות ביותר עבור רבים מאתנו. העיסוק הבירוקרטי המתיש, השינויים אשר צריך לעשות תוך פנייה להמון גופים כעירייה, חברת החשמל המים והדואר, הם רק החלק הסופי לאחר החיפוש המתיש אחרי דירה במחיר וגודל המתאימים לדרישותינו.

16/06/2016
מעבר דירה הוא תהליך מתיש מבחינה מנטלית וגופנית לאחר שעברנו את רוב התהליכים המייגעים, אנו לרוב נמצאים באפיסת כוחות. למרות זאת, נשאר שלב הכרחי ביותר אותנו עדיין עלינו לעבור, תהליך האריזה והובלת הדירה. בין אם מדובר בהובלות בחיפה או בשאר אזורי הארץ, העברת תכולת הדירה אף פעם איננה דבר קל. במידה ואנו שוכרים לצורך כך חברת הובלות מקצועית אמנם יתכן ויעלה בידינו לקצר את התהליך, אך קיים הסיכוי לפגיעה ברכושנו ולעיסוק עם בעלי מקצוע לא אמינים וישרים כשאנו חפצים רק לסיים את המעבר ולצנוח למנוחה בביתנו החדש. להלן מדריך עם טיפים כיצד ניתן לייעל את תהליך ההעברה, ולבצע אותו בזמן קצר ככל האפשר.

מהם השלבים ההכרחיים באריזת דירה בתוך יומיים?

אריזת הדירה הינה השלב הארוך ביותר בתהליך הובלת דירה. בכדי למנוע בזבוז זמן יקר בשלב זה, חשוב מאוד לעבוד על פי מספר שלבים, תוך תכנון מסודר של כל שלב עד לסיומו של התהליך בהצלחה. השלבים העיקריים באריזת דירה כוללים:
• מיון: ראשית כל עלינו להקפיד על מיון וסידור של רכושנו. פעמים רבות על מנת לחסוך בכסף על שירותי הובלות בחיפה או בשאר אזורי הארץ נעדיף לאחסן חלק מהציוד שברשותנו או למכור אותו לדיירים החדשים ולא להעביר אותנו לדירה החדשה. נוסף על כך, יתכן ובדירה החדשה אין מקום לכל הרכוש, ולכן מיון ראשוני של הדברים שברצוננו לקחת אתנו והדברים עליהם נאלץ לוותר הינו הכרחי ויכול לחסוך זמן רב בהמשך.
• סידור: לאחר מיון החפצים מגיע שלב הסידור. עלינו להקפיד על סידור מושלם של החפצים לפי קריטריונים קבועים מראש, כך שזמן האריזה והפריקה יהיה קצר ואינטואיטיבי ככל הניתן.
• אריזה: אריזת החפצים הינה שלב ארוך יחסית, הדורש מיומנות טכנית על מנת להבטיח שימור מושלם של חפצינו. שלב זה עשוי להיות כאב ראש עבורכם וידרוש מכם התעסקות רבה, ולכן חברות הובלות בחיפה מציעות פעמים רבות שירותי אריזה בתשלום, אשר יבצעו עובדים בעלי ניסיון בתחום, כך שהביטחון שהחפצים יגיעו בשלום יגבר.

חשוב לבחור חברת הובלות בחיפה אמינה ואיכותית

חברות ההובלה ועובדיהם חייבים להיות אמינים ללא סייג. עובדי החברות נגישים לרכושנו בצורה מוחלטת, ומעבר לרכוש גם למסמכים פרטיים המצויים בביתנו. על מנת למנוע עוגמת נפש, יש להשקיע מחשבה בעת בחירת חברת הובלות, ולבחור חברה מקצועית ומומלצת. חברת הובלות בחיפה צריכה להיות מסוגלת להגיע לכל חלקי העיר ואף מחוצה לה תוך הבטחה של הגעה בשלום ושמירה על רכושכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים