כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך כדאי לאבטח את הדירה החדשה?

הדירה בה אתם גרים היא המקום בו נמצאים חפציכם היקרים ביותר. לכן, בעידן של היום בו פריצות הפכו כבר לדבר נפוץ, האבטחה של הדירה היא דבר חשוב ביותר, וחשוב לבצעה בצורה נכונה.

05/07/2016

פריצות הפכו להיות דבר נפוץ יותר מבעבר

פריצות הפכו להיות דבר נפוץ יותר מבעבר
בשנים האחרונות אנו עדים לגלים של פריצות באזורים רבים בארץ. מי שחווה פריצה ודאי יודע שמדובר בעוגמת נפש קשה, באיבוד של פריטים עם ערך כספי או סנטימנטלי ובתהליך בירוקרטי ארוך ומייגע מול הרשויות. חשוב לדעת שפריצות לדירה הן דבר שיכול להימנע באמצעות אבטחה נכונה של הדירה. לכן, כאשר עוברים לדירה חדשה, אחד הדברים שמאוד חשוב להשקיע בהם הוא האבטחה שלה. אבטחה של דירה יכולה להתבצע עם מספר אמצעים שניתן להתקין בדירה:

דלתות ביטחון

בעבר, ברוב הדירות היו דלתות עץ, עם מנגנון נעילה פשוט. מנגנון זה ניתן לפריצה בצורה קלה יחסית, וגם את הדלת עצמה היה ניתן לשבור. לכן רוב האנשים כיום עברו לשימוש באמצעות דלתות ביטחון. אלו הן דלתות שעשויות מחומרים חזקים במיוחד, בעיקר מתכות, אשר מכילות מנגנון נעילה מתוחכם מאוד. את הדלתות האלו כמעט בלתי אפשרי לפרוץ. בחירה בדלת ביטחון איכותית מונעת בצורה יעילה מאוד פריצה לבית. חשוב לדעת שדלתות אלו ממש לא נראות מסיביות וגסות, אלא מגיעות בשלל עיצובים מודרניים ויפים.

סורגים

כניסה דרך החלון היא מאז ומתמיד אופציה מועדפת עבור פורצים. עם זאת, כאשר מתקינים סורגים עבים וחזקים, אין יכולת לפורצים להיכנס הביתה. הסורגים לא ניתנים להריסה על ידי הכלים שיש לרוב לפורצים, כמו מסוריות, פלאיירים וסכינים, ולכן התקנה שלהם היא חשובה ביותר.

מערכת אזעקה

בדירות גדולות ובבתים פרטיים, יכול להיווצר מצב בו נמצאים בחדר ועדיין לא שמים לב שנכנס אדם זר לדירה. מערכות אזעקה יכולות לסייע לכם לזהות מקרים של פריצות מהסוג הזה, וגם מאפשרות לכם לזהות פריצה לדירה כשאינכם נמצאים בה. המערכות כיום הן מתוחכמות, וחלקן יכולות להתחבר לסמארטפונים בקלות. בזכות כך תוכלו לדעת בכל מקום ובכל זמן אם חלה פריצה לבית שלכם ולהגיב בהתאם.

מצלמות אבטחה

רבים חושבים שמצלמות אבטחה הן עניין יקר שמיועד רק עבור אנשים עשירים מאוד, אך אין דבר זה נכון. למעשה, כיום ניתן לקנות מצלמות אבטחה פשוטות יחסית, אשר מתחברות למכשיר הנייד ויכולות לשלוח לכם תמונה של הבית בכל רגע נתון. למצלמות כאלו אין צורך בחיבור למעגל טלוויזיה סגור כמו בעבר.

חשוב לשלב בין כמה דרכי אבטחה לבית

שילוב בין מספר אמצעי אבטחה, החל מדלתות ביטחון ועד להתקנת מצלמות, הוא חשוב מאוד. הפורצים כיום הם מתוחכמים מאוד, אך מול הגנה של מספר מערכות הם לא יוכלו לפרוץ לבית. אבטחה נכונה של הבית תמנע לכם עוגמת נפש ותשאיר אתכם רגועים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים