כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

העסק עובר דירה? כך תמתגו אותו מחדש

החלטתם להעביר את העסק ממיקומו הנוכחי למקום חדש, בין אם כי נגמר החוזה וצריך לפנות את המבנה, ובין אם כי אתם רוצים להתחדש ולהתרחב. בכל מקרה – בשעה טובה שתהיה, והנה מספר טיפים שיסייעו לכם במיתוג העסק מחדש במקום החדש שלכם.

11/07/2016

מיתוג ניירת משרדית וחומרים שיווקיים

מיתוג ניירת משרדית וחומרים שיווקיים
עוד דבר שצריך לדאוג לו כשעוברים מקום, ובמיוחד אם בוחרים לשנות לוגו ותדמית, הוא מיתוג מחדש של הניירת המשרדית ושל כל החומרים השיווקיים שקיימים. אז אם יש לכם חשבוניות, ניירות מכתבים, מעטפות, קבלות, פולדרים וכל מסמך שיווקי אחר – כדאי מאוד שתוציאו אותם מחדש עם הלוגו החדש או המחודש, כדי שתמיד יוכלו לדעת שמדובר בעסק שלכם.

זמן טוב לשנות

מעבר מקום הוא הזדמנות מצוינת לעשות שינוי. אם אתם חושבים כבר הרבה זמן על לוגו חדש לעסק או על סלוגן שיציג אתכם בצורה יותר טובה ללקוחות הפוטנציאליים – ההתחלה החדשה הזאת יכולה להיות בדיוק הזמן המתאים. אחרי הכול, במקום החדש פחות מכירים אתכם, ואם תציבו מראש לוגו אחר – ככה יזכרו אתכם. אבל, אם אתם מחליטים על שינוי כדאי שהוא לא יהיה מאוד דרסטי על מנת שגם מי שכבר מכיר אתכם ימשיך לזהות אתכם עם אותו לוגו ו/או שם. בדיוק מהסיבה הזאת כדאי מאוד לשבת עם מעצב גרפי ולבקש ממנו למתג אתכם מחדש, בצורה שתאפשר לכולם לדעת שמדובר בדיוק באותה גברת – אבל רק בשינוי קל של אדרת.

מיתוג העסק באמצעות שילוט

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם מעבירים את העסק למקום חדש, הוא להודיע לאנשים שאתם קיימים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא, כמובן, באמצעות הצבת שלט, אבל שלט כזה שיהיה קשה להתעלם ממנו. היום יש הרבה מאוד סוגי שלטים, לרבות שלטים המורכבים מאותיות תלת ממד ושלטים מוארים. שלטים אלה תופסים את העין והרבה פעמים גם את הלב, ומיידעים את כל מי שנמצא במקום שהגעתם, ושאתם כאן כדי להישאר. למעשה – מיתוג העסק באמצעות שילוט הוא הצעד הראשון שכדאי לעשות, שכן מהעיצוב של השלט שיוצב על הבניין שבו תתמקמו – ייגזר העיצוב של כל המיתוג כולו.

פנייה לחברה שמתמחה בתחום

מכיוון שמיתוג של עסק הוא לא דבר של מה בכך, לפעמים כדאי לא לעשות את זה לבד. יש היום הרבה מאוד חברות המתמחות בתחום של מיתוג עסקים ושל מיתוג עסקים מחדש, והן יוכלו ללוות אתכם מרגע ההחלטה על השינוי ועד להוצאה לפועל ממש. אז אם אתם חושבים להעביר את העסק למקום אחר – עשו את התכנון המוקדם, היעזרו בחברה מקצועית וצאו לדרך כשיש לכם מיתוג ויש לכם תוכנית. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים