כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך להתאים ארון לחדר הילדים?

התאמה של ארון לחדר הילדים היא חשובה מאוד, שכן מדובר בפריט ריהוט מרכזי וחשוב בעל שימוש יומיומי. הארון בחדר הילדים צריך להתאים לחדר מבחינות שונות, החל מהממדים שלו, דרך הבטיחות ועד העיצוב.

28/08/2016

הארון הוא רהיט מרכזי בחדר הילדים

הארון הוא רהיט מרכזי בחדר הילדים
ילדים מבלים שעות רבות ביום בחדר שלהם, בשונה ממבוגרים שנמצאים בחדרם בעיקר בשעות הלילה. עקב השימוש הרב של הילדים במגוון הפריטים בחדרם, השקעה בריהוט בחדרם היא חשובה ביותר, ובפרט ההשקעה בארון. ארון איכותי בחדר הילדים מאפשר להם לגשת לצעצועים ולבגדים שלהם בצורה נוחה ובטוחה וגם מעניק מראה מעוצב ונאה לכל החדר.

סוגי ארונות הזזה

ישנם שני סוגים מרכזיים של ארונות אשר ניתן לבחור לחדר הילדים – ארונות הזזה וארונות עם פתיחה קלאסית, כאשר כיום בחירת ארונות הזזה היא פופולרית יותר עקב השילוב בין מראה מעוצב לבין בטיחות גבוהה בפתיחה ובסגירה. יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם בבחירת ארונות הזזה או ארונות קלאסיים לחדר הילדים על מנת להתאים את הארון בצורה הטובה ביותר

בטיחות

בקרב ילדים בטיחות היא הדבר החשוב ביותר. ילדים רבים נוטים לשחק עם דלתות הארון גם בלי צורך ממשי בפתיחתן, דבר שעלול להוביל לסיכון בסגירת הדלת על האצבעות. כדי לאפשר לילדיכם להשתמש בארון בבטחה, חשוב לבחון בארון עם מערכת פתיחה וסגירה בטיחותית. קיימים ארונות עם סגירה בטיחותית שמאטה בעת התקרבות הדלתות או המגירות למצב סגור. בנוסף, קיימות מערכות שניתן להוסיף לארון אשר מרככות את פינותיו בצורה כזו שמונעת סגירה חזקה.

עיצוב שמותאם לילדים

ילדים נהנים יותר לשהות בחדר שמעוצב לפי הטעם האישי שלהם, לכן חשוב לבחור את הארון ביחד עם הילד. קיימים כיום ארונות שמעוצבים בצורה במתאימה במיוחד לילדים, בין אם מדובר בשילובי צבעים פסטליים ורכים ובין אם מדובר בהדפסים של טקסטורות ושל דמויות שונות. אם הילד הוא בגיל שמתקרב לגיל ההתבגרות, עדיף לבחור בארון שלא יהיה ילדותי מדי על מנת שלא יהיה צורך בהחלפתו כאשר הילד יתבגר.

ממדי הארון

חשוב מאוד לבחור גודל של ארון שמאפשר איזון בין אחסנה נוחה של כמות פריטים גדולה, לבין שמירה על שטח משחק מספיק בתוך החדר. לפני שאתם מזמינים את הארון בדקו מהם הממדים הרצויים שלו. בדיקת ממדי הארון אינה מספיקה לבדה וחשוב מעבר לכך גם לבדוק מהו גודל החלל שנותר בחדר.

תמיד עדיף לקנות ארונות בחברה איכותית

בחירת ארון הזזה או ארונות רגילים לחדר הילדים היא משימה לא פשוטה שיש לה משמעות גדולה עבור איכות החיים של הילד. ההעדפה היא תמיד לבחור בחברה איכותית שתספק עבורכם ארון שיחזיק מעמד לאורך זמן גם עם שימוש אינטנסיבי של הילדים. בחירה בחברה איכותית תאפשר לכם ליהנות מראש שקט לגבי מצבו של הארון וכמובן גם לגבי בטיחות הילדים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים