כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הובלת פרקטים לדירה חדשה

בכדי להבטיח הובלה בטוחה של הציוד שלנו, עלינו לדעת איזו שיטה יש לנקוט בכל תחום הובלה. במאמר זה נסקור את תחום הובלת הפרקטים על כל מרכיביו.

22/09/2016

לעיתים קרובות, חלק ממעבר לדירה חדשה כולל הובלת פרקטים אליה

לעיתים קרובות, חלק ממעבר לדירה חדשה כולל הובלת פרקטים אליה
פרקטים מסייעים לנו ביצירת מראה חמים ומזמין לדירה, ורבים בוחרים לעשות בהם שימוש בכדי לצפות את רצפת דירתם, אולם הובלת פרקטים דורשת מיומנות מסוימת ונקיטת גישות בתחום ההובלה אשר חשובות לשמירה על הפרקטים ואשר כדאי להכיר במידה ואנו מעוניינים בהובלת פרקטים לדירתנו. אז מה כדאי לדעת על הובלת פרקטים לדירה חדשה?

סוג הפרקט

כיום ישנו מגוון רחב ביותר של סוגי פרקטים אשר נועד לתת מענה לכל צורך שיכול להיות לנו בתחום- עיצובי או פרקטי. הפרקטים השונים נבדלים זה מזה בין היתר גם בעמידותם, כך למשל פרקט פולימרי עמיד יותר מאשר פרקט מעץ טבעי, ולכן הובלתו תתבצע בצורה שונה. הובלת הפרקט תלויה משמעותית בסוגו, וחברות המתמחות בתחום יודעות להתאים את סוג ההובלה לסוג הפרקט- פרקט פולימרי, פרקט עץ, פרקט למינציה וכדומה.

הובלה והתקנה

היות והפרקט אמור לשמש לציפוי הרצפה, מומלץ להיעזר בחברה המציעה לא רק שירותי הובלה, אלא גם שירותי התקנה, כך שלא נצטרך לאחסן את הפרקט שלנו לאורך זמן ונוכל להתקין אותו באופן מידי לאחר הובלתו. התקנת הפרקט דורשת הכנות מקדימות של רצפת הבית, ומומלץ להתייעץ עם מומחים בכדי להתכונן לתהליך זה. במידה ואנו לא מתקינים את הפרקט באופן מידי, חשוב להכין עבורו מקום ייעודי בבית, היות ולוחות הפרקט עלולים לתפוס מקום רב וכן קשה ביותר להזיזם ללא הכלים המתאימים.

שלב ההובלה

חשוב לתזמן את הובלת הפרקט בצורה אשר לא תפריע להובלת רהיטים ברחבי הבית. במידה ואנו מתקינים את הפרקט מיד לאחר הובלתו, מומלץ לבצע את ההובלה לפני שאנו מובילים את שאר הריהוט בבית כמובן. מצד שני, במידה ואנו מאחסנים את הפרקט, אפשר לדחות את הובלתו לסיום ההובלה בכדי להימנע ממצב בו לוחות הפרקט מפריעים לנו במהלך ההובלה כולה.

לאחר ההובלה

בין אם בחרנו להתקין את הפרקט באופן מידי לאחר ההובלה ובין אם בחרנו להמתין עם ההתקנה מסיבה כזו או אחרת, חשוב שנשמור על הפרקט שלנו עד סיום הובלת כל הדירה. במידה והתקנו את הפרקט, מומלץ להניח קרטונים על הרצפה עד סיום ההובלה בכדי למנוע שריטה שלו בעת הובלת רהיטים כבדים. במידה ולא התקנו אותו, מומלץ לכסות את הפרקט בכדי למנוע פגיעה שלו מחפצים שונים וכן למנוע הצטברות אבק עליו.

בין אם אנו עושים שימוש בפרקט פולימרי או מעץ, עלינו לדעת כיצד להוביל אותו

הובלת הפרקט בצורה נכונה חשובה לשם שמירה עליו וכן התקנתו בצורה נוחה אשר לא תפריע לשגרת יומנו, ולכן חשוב לדעת כיצד לעשות זאת נכון ועל אילו פרמטרים לחשוב לפני תחילת ההובלה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים