כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

באילו דרכים נשכיר רכב בחו"ל?

השכרת רכבים בחו"ל במהלך טיול הינה החלטה נבונה כדי לבצע את הטיול בדרך המושלמת ביותר. צעירים ומשפחות רבות היוצאות לטיול משתמשות בהשכרת רכבים.

27/10/2016

על הדרכים הפתרונות שנותנות חברות להשכרת רכב בחו"ל

על הדרכים הפתרונות שנותנות חברות להשכרת רכב בחו"ל
השכרה של רכב לנהיגה במהלך טיול בחו"ל, תיתן לכם עצמאות רבה כתיירים. התניידות באמצעות רכב פרטי תאפשר לכם ביקור במקומות נפלאים, שתחבורה ציבורית אינה מגיעה אליהם, על כן כדאי ללמוד על הנושא כמה שיותר. הכנו עבורכם מספר דגשים בנושא, כדי למקד עבורכם את הדברים החשובים ביותר בבואכם להזמין רכב מחברת ההשכרה.

בוחרים רכב מותאם למטיילים

סגירת נושא השכרת רכב בחו"ל צריכה להתבצע זמן מה מראש. התייעצו עם חברת ההשכרה בנוגע לרכב שאותו אתם מחפשים, ושאלו את עצמכם כמה שאלות:

1.מי מטייל- אם אתם משפחה עם ילדים קטנים, תזדקקו לרכב שונה מאשר, למשל, חבורת צעירים בטיול של אחרי צבא. משפחות זקוקות למקום אחסון רב, כך שבבחירת סוג הרכב שתשכרו שימו דגש על גודל תא המטען.

2.היכן מטיילים- אם מדובר על השכרת רכב בחו"ל לצורך מעבר ממקום למקום בכבישים בין-עירוניים רגילים- ניתן להסתפק במכונית רגילה. אבל אם הטיול כולל נהיגת שטח ושטחים פתוחים- אולי כדאי שתשקלו השכרה של ג'יפ.

3.איפה ישנים- במידה ולא סגרתם מלונות או צימרים, ואתם מעוניינים לישון בקמפינג או ברכב עצמו- זה אפשרי! בחברות רבות מציעים השכרת קרוואנים שיאפשרו נסיעה ממקום למקום, וגם שינה בתוך הרכב עצמו בנוחות רבה, דבר שעשוי לחסוך לכם כסף רב.

מה כדאי לבדוק מול חברת ההשכרה

חשוב מאוד לוודא כמה דברים, על מנת לוודא שלכל בעיה שעלולה לצוץ- חברת ההשכרה תמצא פתרון. כך לא תמצאו את עצמכם תקועים :
1.מיקום קבלת הרכב- במידה והחברה מציעה להשכרה רכבים רק מחוץ לשדה, החליטו מראש על אופן הגעתכם למקום. כמו כן ודאו האם ניתן להשיב את הרכב רק לאותו מקום ממש, או שישנן כמה אפשרויות או סניפים של החברה בערים שונות, דבר שיאפשר לכם גמישות בהתאם למסלול הטיול.

2.החברה אמורה לספק לכם רכב במצב מעולה ועם מיכל דלק מלא. כדאי לבדוק את תנאי החזרת הרכב, כדי להימנע מאי- נעימויות והוצאות מיותרות.

3.ביטוח הרכב- מחליטים מי ינהג ברכב: בדרך כלל ישנה הגבלה לגיל הנהגים, אך חברת ההשכרה יכולה להציע לכם, לרוב בתשלום נוסף, כיסוי עבור נהגים צעירים יותר- וכך במידה ויש לכם ילד בוגר בעל רישיון, תוכלו לאפשר גם לו לנהוג במהלך הטיול. שימו לב- לא ניתן לאפשר נהיגה בחו"ל לנהג חדש, שנמצא עדיין בתקופת הנהיגה עם ליווי.

למי מותר לנהוג בחו"ל

עוד בטרם החלטתם מאיזו חברה תבצעו את השכרת הרכב, כדאי שתוודאו שיש בידיכם רישיון נהיגה מתאים. ישנן ארצות שבהן ניתן לנהוג עם הרישיון הישראלי, אך בחלק מהיעדים תידרשו להוציא רישיון נהיגה בינלאומי. השכרת רכב בחו"ל יכולה לשדרג משמעותית את הטיול שלכם, ועל כן מומלץ לעשות זאת רק דרך חברה אמינה, שתיתן לכם מענה לכל השאלות ותבטיח לכם שקט וביטחון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים