כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סדר יום של פקיד בנק

פקיד הבנק הוא אחד מאנשי השירות החשובים, שכל אחד ואחד מאתנו נזקק לשירותיו לעתים קרובות ולצרכים בסיסיים ביותר. כעת, נכיר את המשימות השונות שמלוות את עבודתו של פקיד הבנק, בכדי שנוכל להבין טוב יותר את העבודה שלו.

06/11/2016

כל אחד ואחד מאתנו פוגש אחת לכמה זמן בפקיד הבנק המטפל בחשבונו

כל אחד ואחד מאתנו פוגש אחת לכמה זמן בפקיד הבנק המטפל בחשבונו
בעולם של היום, כמעט כל אחד מאתנו זקוק לבנק שלו לעתים קרובות מאוד. במודל הכלכלי השולט בעולם כיום, רק חלק קטן מההון שלנו בפועל נמצא בידיים שלנו, והכסף שלנו נמצא בבנק, ומיוצג בעיקר בספרות על מסך ופחות בכסף בפועל. הבנקים הפכו לגוף חזק, שולט, בעל השפעה על החיים של כל אחד ואחד מאתנו – ומתוך כך, אחד מאנשי השירות החשובים ביותר בשגרת החיים שלנו הוא איש השירות שתפקידו להוות את פני הבנק כלפינו – פקיד הבנק. כעת, נכיר מעט יותר לעומק את עבודתו של איש שירות זה.

מהו סדר היום של פקיד הבנק? מהן המשימות הממלאות את לוח הזמנים שלו?

לעתים קרובות, אנחנו מוצאים את עצמנו מתלוננים על שעות העבודה וקבלת הקהל של הבנקים. עם זאת, עלינו להבין כי מדובר בעבודה אינטנסיבית ביותר, כשבפועל פקיד הבנק מגיע לעבודתו בשעה מוקדמת גם ביחס לאנשי שירות אחרים, ומתחיל באופן כמעט מידי לקבל קהל. במרבית ימי השבוע, הבנק עובד עד שעות הצהריים, כאשר נהוג גם שבלפחות יומיים מהשבוע הבנק עובד גם במתכונת של אחר צהריים – מה שהופך את יום העבודה של פקיד הבנק לארוך יותר. תוך שהוא עובד, פקיד הבנק מטפל במשימות כמו פתיחה וניהול של חשבונות, ניהול חובות והלוואות, ניכיון צ'קים והזמנת פנקסי צ'קים, פתיחת תוכניות חיסכון וכדומה.

בסופו של דבר, פקיד הבנק הוא איש שירות

כשאנחנו באים במגע עם פקיד הבנק, הדבר החשוב ביותר שעלינו לזכור הוא שמדובר בדמות שמספקת לנו שירות, ושהשירות הזה הוא במרבית המקרים שירות פרונטלי שנחוץ לנו מאוד ושרגיש מאוד עבורנו ואילו פקיד הבנק עצמו צריך להיות ענייני ואנושי גם יחד ככל שרק יהיה יכול. זוהי לא משימה פשוטה, במיוחד לאור העובדה שפקיד הבנק עצמו מבצע גם פעולות טכניות כמו ניכיון צ'קים, אבל במרבית המקרים אינו בנקאי בפועל. באופן טבעי, כשזה נוגע לבנק שלנו הציפיות שלנו הן גבוהות – אבל עלינו לזכור ככל שרק נוכל שגם במצבים הקיצוניים ביותר, הדמות לפנינו היא בסופו של דבר איש שירות.

בהתחשב בתלות הגבוהה שלנו בבנק שלנו, פקיד הבנק הוא דמות משמעותית ביותר

חרף היותו של פקיד הבנק דמות יחסית זוטרה במערכת הגדולה שנקראת בנק, הוא עדיין הפנים המרכזיות של הבנק עבורנו – והוא עדיין מבצע עבורנו את מרבית הפעולות הנחוצות לנו. חשוב לזכור זאת תמיד וליצור מערכת יחסים חיובית ברמה המקצועית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים