כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעבר דירה – נזהרים, מבררים ועוברים בראש שקט

החלטתם להשתדרג בבית גדול ומרווח יותר, ובקרוב מאד אתם עתידים לעבור דירה. ללא כל ספק, מעבר של דירה מגלם בתוכו בעיקר המון התרגשות, אך גם מצריך מכם לא אחת לנקוט באמצעים שונים על מנת להבטיח כי אתם מבצעים מעבר על הצד הטוב ביותר.

14/11/2016

חשוב להיות זהיר בעת מעבר דירה

חשוב להיות זהיר בעת מעבר דירה
לעתים, ישנם אלו המלקים את עצמם על שלא היו זהירים, ולא ביצעו את המעבר שלהם על פי כל ההמלצות שקיבלו. כעת, בעת שאתם אלו שעוברים דירה ורוצים להפוך את המעבר לנקודת ציון חיובית בחייכם – הנה כל מה שתוכלו לעשות על מנת להכתיר את המעבר שלכם ללא כל ספק, לצעד משמעותי ונכון עבורכם.

ממה כדאי להיזהר?

ראשית, בעת שאתם עוברים דירה, הדבר הראשון שחשוב להעניק לו תשומת לב הוא חוזה השכירות. אתם עתידים לראות לא מעט דירות, ודירה אחת מבין כל הדירות שתראו תגע בכם יותר מכל דירה אחרת, וזו תהיה הדירה שעתידה להפוך לארבע הקירות שלכם. לפני שאתם חותמים על חוזה השכירות, חשוב לוודא כי מדובר על חוזה הוגן, השומר על הזכויות שלכם ואינו מוכתר כחוזה דרקוני. ישנם חוזים סטנדרטים שבהם נוהגים להשתמש בעלי הדירות, וההמלצה היא אכן להשתמש בהם. אם אתם מבחינים בסעיפים שאינם הוגנים לטעמכם, הרי שיש מקום לבקש מבעל הנכס לשקול שוב את הסעיף המדובר. המטרה של שניכם היא לצאת מרוצים, כך שכל דבר המפריע לכם בחוזה, יכול להשתנות.

חברת ההובלה – כל מה שחשוב לברר

אז אחרי שאישרתם את חוזה השכירות שלכם, חתמתם עליו ולחצתם ידיים, כעת הגיעה הפרקטיקה: לעבור דירה! כמובן שאת המעבר לא תוכלו לבצע בכוחות עצמכם בלבד, ואתם זקוקים לעזרה חיצונית בדמות חברת הובלה. לשמחתכם, כיום ישנן חברות הובלה נפלאות המעניקות לכם קשת של שירותים שרק יכולתם לחלום עליהם: החל מאריזת החפצים שלכם ועד לפירוק והרכבה של רהיטים. אם פעם הייתם צריכים להיות אדונים לציוד שלכם ולחשוב על פתרונות הובלה, הרי שכיום אינכם צריכים להעסיק את עצמכם בדבר – יש מי שעושה הכל עבורכם ועל הצד הטוב ביותר.

קווים לדמותה של חברת הובלות איכותית

אתם רוצים להבטיח לעצמכם מעבר קל ונוח, כך שלטובת העניין עליכם להסתייע בשירות של חברת הובלות מומלצת. מה חשוב בעצם לבדוק בעת שמחפשים חברת הובלות? ראשית, חשוב לוודא כי החברה מעניקה הרבה מעבר לשירות הובלה, ומאפשרת לכם להנות גם משירותי אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים. כמו כן, חשוב לוודא כי מדובר על חברה מקצועית ומנוסה, שהינה בעלת ידע בהובלת תכולה של דירות. כמו כן, חשוב לדרוש בהצעת מחיר לצד המלצות. הצעת המחיר צריכה לשקף את המחירים המקובלים בשוק ההובלות, ואילו על ההמלצות להיות חיוביות ומאירות את פני החברה שאיתה בחרתם לעבוד. למה אתם מחכים? התחילו לארוז!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים