כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודה בנגרות

רבים תוהים מה הם תחומי העבודה העיקריים בנגרות. במאמר הבא נפרט אודות מלאכת הנגרות המוערכת ואודות אפשרויות העבודה בה.

21/11/2016

מה דורשת עבודת הנגרות

מה דורשת עבודת הנגרות
עבודת הנגרות הינה מלאכה הדורשת כוח פיזי וראיה אמנותית מפותחת. קיימים תחומים רבים בהם ניתן להעסיק את שירותיו של נגר מומחה. נגרים עובדים על יצירת חפצים ורהיטים שונים, בהתאם להעדפותיהם האישיות ונתח השוק של הדברים האלו. כל עבודת נגרות הינה מלאכת יד מוערכת, אשר בוצעה בשקדנות ולאורך ימים רבים. אם כך, עבודת הנגרות דורשת הקפדה רבה על הפרטים הקטנים, שקדנות, סבלנות וראייה מרחבית מצוינת. מה הם תחומי העבודה בהם נדרשות תכונות אלו? מהם הם תחומי העבודה הקיימים בנגרות?

בניית מבני עץ

חלק מן הנגרים עוסקים בבניית מבני עץ, כמו מבני העץ של רשות הטבע והגנים או מחסני עצים שונים לשימוש ביתי. קיימים בתים שלמים הבנויים כולם מעץ – בטיחות הדבר מוטלת בספק, אך יופיים מרהיב בהחלט.

צעצועי ילדים

קיימים נגרים המתמחים בנגרות בפיסות עץ קטנות ובינוניות, על מנת לבנות צעצועי ילדים. ניתן להרכיב מעץ כיסאות נדנדה לילדים, קוביות משחק, בובות עץ נעות, חיילים המגולפים מעץ ושאר משחקים מעניינים. ילדים נהנים מאוד לשחק עם עץ, הדבר בריא להם וטבעי מאוד. משחקי עץ מפתחים את יכולות החשיבה של ילדים קטנים ותורמים לפיתוח הדמיון שלהם.

אתרי בנייה

ניתן לעבוד בנגרות גם באתרי בנייה שונים. גם מבנים בסדר גודל גדול זקוקים לעזרי בנייה מעץ ומכינים חלק מן היסודות מעץ אמיתי.

עיצוב בתים

אנשים רבים מעוניינים לעצב משטחי עבודה בבתיהם תוך שימוש בעץ אמיתי. זה יכול להיות חדר העבודה, הספרייה הביתית רחבת ההיקף או המטבח – בכל מקרה יש להיעזר בשירותיו של נגר, אשר יבנה את החדר בהתאם אישית ותוך שימור מידותיו.

בניית רהיטים

ניתן לעסוק בנגרות תוך בניית רהיטים לבתים ומשרדים. בתחום נגרות הרהיטים ניתן לבנות שולחנות, כיסאות, בסיסי מיטה, ארונות ושידות. תחום נחשק במיוחד הינו תחום בניית ארונות הזזה. ניתן לבנות ארונות הזזה מכל סוגי העץ. קיימים ארונות הזזה המשלבים בתוכם זכוכית, ארונות גדולים וארונות קטנים. ארונות הזזה יכולים להיצבע בצבע מיוחד ויכולים גם להימרח בלכה תוך שמירה על בוהק העץ הטבעי שלכם. ארונות אלה הינם נפוצים מאוד בקטגוריית הריהוט, ועל כן נגרים רבים מתעסקים דווקא בהם.

הזמינו ריהוט עץ בהתאמה אישית מנגר

ריהוט עץ בהתאמה אישית מהווה תרומה משמעותית למראהו של כל בית בישראל. ניתן לאבזר את הסלון הביתי בריהוט העשוי אך ורק מעץ – שולחנות עץ, כיסאות עץ, ארונות פתיחה מעץ ועוד. רק תנו לנו להזהירכם מראש – הדבר ממכר מאוד, ובמהרה תחפשו אחר רהיט העץ הבא שיהווה תרומה לסלון הביתי שלכם...
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים