כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עוברים דירה? עוברים לפרקט

אנשים רבים מתלבטים בנוגע לאופן הריצוף המתאים יותר לביתם. האם יש לבחור בריצוף קרמיקה, ריצוף מפלסטיק או בכלל בפרקטים מעץ מלא? נפתור בעיה זו במאמר הבא.

23/11/2016

פרקט כבעל יתרונות רבים

פרקט כבעל יתרונות רבים
אנו חושבים כי מוטב לרצף את הבית בפרקט איכותי. פרקט באיכות גימור וייצור טובה, המיוצר על ידי חברה אמינה ומקצועית, יכול לשמש אתכם שנים רבות. במאמר הבא נפרט אודות יתרונותיו הרבים של הפרקט.

גיוון

כאשר אני מעוניינים להתקין פרקט, עלינו לדעת שקיימים סוגי פרקטים שונים. ניתן לבחור מסוגי הפרקטים מעץ מלא השונים, וניתן גם ללכת על פרקט למינציה. לכל אחד מן הפרקטים יתרונות אסתטיים ושימושיים שונים.

אסתטיקה

מראם של פרקטים מעץ מלא הוא המראה הקלאסי ביותר. מעצבי בתים רבים רוצים לחזור למקורות האסתטיים הישנים ובוחרים בפרקטים מסוג זה. הפרקטים שרדו כבחירת הריצוף המועדפת מבחינה אסתטית אצל מעצבי דירות שונים כבר שנים רבות.

עמידות

פרקטים מעץ מלא הינם עמידים מאוד. כל עוד מטפלים בהם כראוי ומתחזקים אותם בהתאם לדרישות, ניתן לשמור את הפרקט זוהר וחיוני לאורך שנים. פרקט עץ טוב יכול לשרת אתכם 20 שנה לכל הפחות, בהתאם לתדירות התחזוקה שלו וטיבה. זכרו כי מוטב למרוח לכה או שמן על הפרקט, על מנת לשמור על חיוניות העץ ומראהו, ולהגן עליו מחדירה של מים ומזיקים.

קל לניקוי

פרקט למינציה הינו פרקט שקל מאוד לנקותו, משום שהוא עשוי מחומר מיוחד המאפשר ניקוי מהיר ויעיל. ניתן להתקין גם פרקטים מעץ מלא, אך יהיה מעט מורכב יותר לנקותם והם יידרשו חיזוק של שכבת הלכה המגנה עליהם לאורך שנות השימוש בהם.

מגע

המגע והתחושה של פרקטים מעץ מלא אינו משתווה לשום סוג ריצוף אחר. פרקטים אלה הינם נעימים מאוד למגע, ובגימור הנכון אינם מכילים שבבי עץ בולטים העלולים להזיק לעורכם החשוף. אנו ממליצים על התקנת פרקטי עץ בגימור לכה או שמן לאזור בו יהיה במגע ישיר של עורכם או עור ילדכם עם הפרקט.

עלות-תועלת

התקנת פרקט מצדיקה את עלותו. נוחות ההליכה על פרקט, סוגי הפרקט השונים, מראהו המרשים ויתרונותיו הרבים והאחרים הופכים אותו לבחירת ריצוף מוצלחת בעיני כל אדם. עלותו של הפרקט טומנת בתוכה את יתרונותיו הרבים. סוגי פרקטים שונים יכולים להיות אף זולים יותר מסוגי ריצוף אחרים הקיימים בשוק. מבחינת הטווח הרחוק – מוטב לרכוש פרקטים מעץ מלא, אשר יישמרו לאורך זמן ויהיו איכותיים יותר מכל סוג ריצוף אחר.

עברו לפרקט עוד היום

פרקט מהווה את שיטת הריצוף בעלת הגיוון הרב יותר, האסתטית ביותר, העמידה ביותר והזולה ביותר יחסית ליתרונותיה הרבים. אנו ממליצים להתקין פרקט בדירתכם החדשה וליהנות מכל יתרונות אלו, ומיתרונות רבים ונוספים. אנו בטוחים כי הפרקט יהווה תרומה מוצלחת לכל דירה ובית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים