כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך תבחרו דלתות פנים למשרד – המדריך המלא

כאחד מהרהיטים הבולטים ביותר בחלל המשרדי, לדלת הכניסה אל המשרד, ולא פחות מכך, לדלתות הפנים שבתוכו, השפעה מרבית על עיצוב האווירה הסופי. בחירת דלת נכונה תהפוך את המשרד שלכם למרשים הרבה יותר ותאפשר לכם למצות את הפוטנציאל המקסימלי הטמון בדלתות המשרד. בהצלחה!

12/12/2016
אין כמו דלת עץ מסיבית ומסוגננת ליצירת רושם הדור, רשמי ומכובד. אם אתם מעוניינים להשרות בחלל המשרד אווירה יוקרתית, הרי שבחירה בדלתות עץ מרשימות, בתוספת עיטורים או גילופים כיד הדמיון, תעניק לכם בקלות ערך מוסף ויזואלי בלתי מבוטל. אם אתם בראש צעיר ומחפשים את דלתות הפנים שישוו למשרד שלכם את המראה המושלם המשלב יצירתיות, תעוזה, חשיבה מחוץ לקופסה ומקצועיות בלתי מתפשרת, דלתות בסגנון היי טק ישתלבו היטב באווירה ויעניקו לכם את התוצאה הרצויה. האם חשוב לכם שבאי המשרד ירגישו בבית? חפשו דלת בעלת אמירה מזמינה וחמה. מעדיפים להשרות אווירת יוקרה מאופקת? גם כאן, לדלת משקל רב. חשוב גם להתאים את גוון הדלת לגודל החלל הקיים, כאשר למשרד רחב ידיים יתאימו דלתות כהות ובעלות נוכחות רבה, בעוד במשרדים קטנים יחסית ומאוכלסים בצפיפות, דלתות בהירות הנוטות להתמזג עם סביבתן העיצובית ואינן בולטות יתר על המידה ישתלבו היטב בחלל.

ולא פחות חשוב - רמת הבידוד

בהתחשב בכך שהשגרה המשרדית דורשת, מחד, ריכוז מרבי לתפוקת עבודה אופטימלית, אך, מנגד, גם צפופה בישיבות ובדיונים למיניהם, מומלץ להשקיע בדלתות בעלות כושר בידוד גבוה אשר יחצצו בין החללים השונים בתוככי המשרד, ישמרו על אווירה שקטה ונכבדת ויספקו לעובדי המשרד את התנאים האופטימליים לעבודה יעילה. דלת בעלת צוהר עשויה גם היא להשתלב היטב במשרד, בייחוד כאשר מדובר בדלת לחדר ישיבות, שכן היא מאפשרת למתבונן מבחוץ ללמוד על הנעשה בתוך החדר ובכך מאפשרת להפחית למינימום את ההפרעות במהלך קיום דיון או ישיבה בעלי חשיבות המצריכים ריכוז מלא של המשתתפים.

ולבסוף – עמידות

מטבע הדברים, מרבית המשרדים זוכים לשטיפה יומית הגונה, שככל שהיא חיובית בפני עצמה, היא מעמידה את דלתות הפנים המשרדיות באתגר שמרבית דלתות הפנים הביתיות אינן מתבקשות להתמודד עמו. לכן, הקפידו על בחירת דלת עמידה במיוחד אשר תשמור על מראה מושלם לאורך שנים.

לפרטים נוספים בנושא לחצו כאן
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים