כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ההיבט הבטיחותי של קלנועית חשמלית

קלנועית חשמלית היא כלי תחבורה אפקטיבי מאוד לניידות במרחבים קטנים יחסית ומישוריים יחסית. הקלנועית יכולה לשרת אותנו ברצפת הייצור במפעל, במחסן חומרי בניין ובמתחמי ייצור, מסחר או שירות רחבי ידיים, והיא יכולה לשרת אותנו גם כאנשים פרטיים לתנועה בתוך היישוב עצמו, אפשרות שכיחה בקרב אנשים מבוגרים בגיל הזהב.

23/02/2017
בכל קלנועית ממונעת או חשמלית שהיא, חייבים להיות נוכחים אמצעי בטיחות, המאפשרים לה להתנהל בצורה בטוחה בכל תנאי, ולהעניק לה נראות מתאימה, יציבות ויכולת בלימה אפקטיבית.

מערכות ייצוב ויציבות

עבור קלנועית חשמלית המשמשת לתנועה על רצפת הייצור, יציבות הוא נושא פחות קריטי, אך לא כך הוא כאשר מדובר בקלנועית המשרתת זוג מבוגר המתנייד באמצעות הקלנועית אל המכולת, אל מרכז התרבות או המתנ"ס השכונתי או אל החברים ובני המשפחה ביישוב.

במקרה זה, עשויה הקלנועית להתמודד עם תנאי שטח מעט מורכבים עם שיפועים ומהמורות, ולכן כאשר אתם מחפשים קלנועית למכירה עבור זוג אנשים מבוגרים, אתם בהחלט רוצים לבחון את מנגנוני היציבות של הקלנועית, ולהבין את מגבלות הקלנועית והתאמתן לתנאי השטח שבהם היא צפויה להתנועע.

מערכות בלימה ונראות

אמצעי בטיחות חשוב נוסף הוא מערכת הבלימה, ובהיבט זה אתם רוצים לוודא שמערכת הבלימה היא חזקה דיה כדי להתמודד עם תנאי הדרך בה היא צפויה להתנועע, וכי היא כוללת בלימה אקטיבית תוך כדי תנועה ובלימה קבועה במצב חניה. נראות הוא נושא חשוב נוסף, במיוחד אם צפוי שימוש בשעות הלילה.

קלנועית ממונעת או חשמלית אמורה להגיע עם מחזירי אור בחלק האחורי, פנסים קדמיים לבנים ופנסים אחוריים אדומים, המגבירים את רמת הנראות שלה במרחב. כאמור, בחיפוש קלנועית למכירה, חשוב לבחון את מרכיבי הבטיחות בדגמים השונים, ואת התאמתם לאופי השימוש הצפויה בה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים