כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שמלת כלה יד שניה? כן או לא?

אנו משקיעים המון מחשבה בשמלה ליום אחד הלא היא שמלת הכלה, אך חשוב לזכור שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה. האם כדאי לשקול אפשרות של רכישת שמלת כלה יד שניה?

04/07/2017

הבגד הכי מושקע – שמלת הכלה

הבגד הכי מושקע – שמלת הכלה
קשה לחשוב על בגד שבו אנחנו משקיעים כל כך הרבה מבחינת תכנון ומבחינת בחירה נכונה ומדוקדקת, בוודאי ביחס למספר הפעמים בהם אנחנו לובשים אותו, כמו שמלת הכלה. לא צריך להסביר מדוע זה קורה – שמלת הכלה היא בגד שאנחנו לובשים ביום המשמעותי ביותר בחיים שלנו, כאשר עומדים מתחת לחופה ובאים בברית הנישואין.

בהתאם לכך, המחירים של שמלות כלה הם בהחלט מחירים גבוהים למדי, ונשים רבות רוצות למצוא את שמלת הכלה האידאלית עבורן גם במחיר הגיוני יותר. זוהי משימה לא פשוטה, ואחת האפשרויות שכדאי להכיר היא רכישה של שמלת כלה מיד שנייה – וכעת האם כדאי לעשות זאת או לא, ומה היתרונות והחסרונות ברכישה שכזו.

רכישת שמלת כלה יד שנייה – יתרונות וחסרונות

למה כן? בתור התחלה, נפתח במובן מאליו ונגיד שרכישה של שמלת כלה מיד שנייה היא שפויה יותר מבחינה כלכלית, והיא חוסכת לנו לא מעט כסף בהפקת אירוע החתונה. זהו פרמטר חשוב ביותר עבור זוגות רבים, ועל אף שכאשר מדובר בחתונה ובמיוחד בכלה אנחנו לא חושבים על חיסכון אלא על הגשמת החלומות והמטרות שלנו – בכל זאת כדאי לבדוק אם ניתן לחסוך ולקנות מיד שנייה.

מעבר לכך, יש בכך גם היגיון רב, משום ששמלת הכלה היא אכן בגד שאנו לובשים רק פעם אחת, ומשום כך ישנן לא מעט שמלות כלה שנמכרות או אפילו שנמסרות, בתנאי שהמקבלת אותן תמסור אותן הלאה לאחר האירוע שלה. במקרים רבים, אלה הן שמלות כלה ברמה גבוהה מאוד, כך שניתן להגיע לשמלה איכותית יותר מכפי שהתקציב שלנו מאפשר לנו מלכתחילה דרך שמלות מיד שנייה.

למה לא? כמובן שלכל דבר טוב יש גם חסרונות, ושמלת כלה מיד שנייה היא יותר מכל דבר אחר הימור. כמובן שלפני שאנחנו בוחרים בשמלה מיד שנייה חשוב למדוד ולנסות אותה היטב, ובכל זאת מדובר בשמלה שלא נתפרה למידותנו ולא הותאמה לנו באופן אישי, ומשום כך היא עשויה להיות לא מספיק מתאימה ורלוונטית גם ביום החתונה שלנו עצמו.

יש ערך מסוים ברכישת שמלת כלה שהותאמה לנו במיוחד עבור יום החתונה שלנו, וזהו ערך שהוא לא רק סנטימנטלי אלא גם פרקטי – וחשוב לקחת את זה בחשבון לפני שמחליטים לבחור בשמלה מיד שנייה.

שמלת כלה מיד שנייה יכולה להיות פתרון איכותי מכמה וכמה סיבות שונות

אין כל ספק כי ברמה הפרקטית והכלכלית, בחירה בשמלת כלה מיד שנייה היא השקעה חכמה למדי. כך, ניתן לא רק לחסוך עלויות אלא גם להגיע בסופו של דבר לשמלת כלה ברמה הגבוהה ביותר גם בתקציב שלא היה מאפשר אותה מלכתחילה – וניתן גם להמשיך את המעגל ולמסור את השמלה הלאה לאחר החתונה שלנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים