כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב מחדש לחדר הילדים

חדר ילדים הינו חדר שחיים בו לאו דווקא למטרת משחקים, אלא גם להכנת שיעורים וכו'. לכן יש להשקיע את מירב המאמצים לעיצוב מרגיע ולא רועש מידי, שישרו אווירה שקטה ורגועה לילדים.

18/07/2017

חדר ילדים הוא חדר שמח

חדר ילדים הוא חדר שמח
כשמעצבים את הבית אפשר ליהנות מאוד לא רק מהתוצר הסופי אלא גם מהתהליך עצמו. תהליך הבחירה של כל הפריטים והעיצוב הכולל של הקירות ועד הרצפה הוא תהליך שאמנם יכול להיות ארוך ומייגע וגם לא כל כך זול אך בסופו של דבר צריך להחליט באיזו אווירה נהיה בשנים הבאות לפחות. עיצוב חדר ילדים הוא אחד העיצובים הכי מרתקים שיש כאשר אתם צריכים ליצור לילד שלכם את החדר הכי שמח וידידותי שאתם יכולים לעשות, שילווה אותו לאורך כל הגדילה שלו. בחירה של ארונות הזזה או שולחנות עבודה לחדר ילדים יכולה להיות מייגעת וחשוב לבצע אותה היטב.

אילו פרמטרים כדאי לקחת בחשבון בעיצוב חדר הילדים

בעיצוב חדרי ילדים יש צורך לשים לב למספר פרמטרים שאם תשכחו אותם יכול להיות שכל מלאכת העיצוב תרד לדמיון. ראשית, לפני שאנו מדברים על העיצוב עצמו חשוב שתזכרו שמדובר בילדים. הילדים לא צריכים יותר מידי, אל תנסו להעמיס ולעשות את החדר שלהם לפטנט אחד גדול ואל תגזימו בטכנולוגיה. הגיל של הילד משפיע מאוד על העיצוב וגם כאן צריך לשים לב שאנחנו מעצבים חדר שיתאים לו ויוכל לכלול שינויים שיכולים לצוץ בשנים הקרובות בגלל ההתבגרות שאי אפשר למנוע.

צבעי עיצוב חדר הילדים

עיצוב חדר ילדים חייב להיות עיצוב בצבעים שמחים ובהירים. אל תנסו לעשות לילד שלכם חדר בעיצוב יוקרתי כי זה לא מתאים לילדים. את החדר שלכם בתור הורים תוכלו לעצב איך שתרצו אך החדר של הילדים שלכם חייב להיות ידידותי ופשוט כמו שילדים אוהבים.

הפרקטיות בחדר הילדים

עם כל הרצון הטוב ליצור חדר מעוצב לילדים שלכם אסור לשכוח את הפרקטיות והנוחות. יש פריטים שחייבים להיות בחדר ויש פריטים שאפשר לחסוך בעזרתם מקום רב שיהיה לילד חלל גדול יותר לשחק כמו ארונות הזזה או ספות נפתחות.

כיצד נתכנן את חדר הילדים על מנת שיהיו בו ארונות הזזה?

חדר ילדים קטן ככל שיהיה יכול לכלול ארונות הזזה בלי בעיה. ארונות הזזה חוסכים במקום רב וכך יהיה לילד שלם מקום רב לאחסן את החפצים שלו וגם אם מדובר בארון שלא מלא עד הסוף בבגדים, תמיד אפשר להפוך חלק ממנו למגירות או למקומות אחסון של צעצועים או ספרים. כדי לשלב ארון הזזה בצורה נכונה יש צורך לשלב אותו עוד בתחילת העיצוב כאשר החדר ריק, ולפי הפריטים הגדולים כמוהו וכמו המיטה, תקבעו את הסדר בחדר וכך תמשיכו למלא את כל החדר בפריטים.

כיצד ארונות הזזה משפיעים על חדר הילדים?

ארונות הזזה חוסכים מקום רב ואם אתם רוצים לנצל עוד יותר את הארון שלכם למטרות שימושיות תוכלו להדביק עליו לוח מודעות קטן או פוסטרים שונים. אם אתם רוצים שהארון ישפיע גם על הצבעים בחדר תוכלו לצבוע אותו בלי בעיה וכך השילוב שלו יהיה מושלם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים