כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התאמת הריהוט לצרכי העסק

עסק צריך למשוך את הלקוחות ולא משנה אם מדובר על מספרה, על מסעדה, על חנות בגדים או על מכון יופי. יש דברים שצריך לקחת בחשבון בעיצוב המקום וביניהם- הריהוט שתציבו להתאים לעסק וזה הדבר המשמעותי ביותר..

16/08/2017

התאמת הריהוט לצרכי העסק

התאמת הריהוט לצרכי העסק
לפני שמדברים על ריהוט שיהיה מעוצב וישדר את מה שאתם רוצים הריהוט חייב להתאים לצרכי העסק. גם אם יש רהיטים שאתם מעוניינים לשלב אצלכם במשרד או במסעדה תחשבו היטב אם הם בכלל יהיו יעילים וישמשו את הלקוחות שלכם. לא כל אחד יכול להציב פוף או ערסל בעסק שלו ולחשוב שזה מעוצב אז זה יהיה בסדר. הריהוט חייב להיות פרקטי ולהתאים לסוג העסק. כך למשל ריהוט משרדי יכול להיות שונה מריהוט למסעדה או ריהוט למכון יופי.

שימוש חיצוני או שימוש פנימי?

אנשים רבים שוכחים את השאלה החשובה מכול כשבאים לבחור ריהוט: האם הריהוט צריך להתאים לשימוש חיצוני או שהוא משמש אך ורק לשימושים פנימיים? זוהי שאלת השאלות והחיפוש שלכם אחרי ריהוט מתאים יכול להיתקל בבעיות קשות אם לא תציינו זאת מהתחלה. ריהוט חיצוני צריך להיות עמיד וחזק יותר והוא קטגוריה נפרדת מאשר ריהוט משרדי רגיל שנועד לשימוש תחת קורת גג. אמנם משרדים ברובם נמצאים בתוך מבנה אך בעסקים אחרים לא כך הדבר.

לבחור את העיצוב בקפידה

כדי להתאים את הריהוט לעסק שלכם בצורה הכי טובה אתם חייבים להבין מה האווירה שאתם רוצים ליצור. למשל, אם מדובר על משרד מסוים שהלוגו שלו בצעים מסוימים מומלץ לבחור ריהוט שיתאים אליו. כשיש לכם עסק כלשהו, בין אם מדובר במשרד או בחנות הריהוט חייב להתאים מבחינת האווירה שהוא משרה. יש עסקים שירצו לשדר אווירה יוקרתית, יש עסקים שיעדיפו לשדר אווירה צעירה ומודרנית ויש כאלו שדווקא ירצו אווירה כפרית.

הרמוניה בין הרהיטים

אחרי שהבנתם אלו סוגי רהיטים אתם צריכים ומה הסטייל שלהם חשוב מאוד ליצור ביניהם הרמוניה. אם תבחרו מערכות ישיבה שלא יתאימו לשולחנות, או תבחרו כיסאות ארוכים שמדרים אווירה צעירה אבל כל שאר העיצוב יהיה בצבעים אחרים או בסגנון שונה, יכול להיות שזה פשוט ייראה מאוד מוזר. מומלץ מאוד להיעזר במעצב שיכוון אתכם לעבר העיצוב הכי נכון כדי ליצור הרמוניה בין כל הרהיטים. יש הרבה אפשרויות לריהוט משרדי או לריהוט למסעדות והבחירה שלכם צריכה להיות שקולה.

ריהוט עמיד לאורך זמן

כשבוחרים רהיטים חשוב לבחור אותם לטווח הארוך. הרהיטים צריכים להיות עמידים והעמידות היא אחת התכונות החשובות ביותר. יכול להיות שתנסו לחסוך בעלויות וחיסכון של כמה מאות שקלים יתברר לכם לטווח הארוך כטעות מרה. מומלץ לקנות ריהוט איכותי פעם אחת, אחד כזה שיחזיק מעמד לשנים ארוכות. מומלץ גם להתאים את סוג הריהוט לסוג השימוש. כך למשל אין לכם סיבה לקנות שולחנות שנשרטים מהר או ספות יוקרתיות שיתלכלכו או ישרטו לשימוש במסעדה.

קחו את הזמן בתהליך הבחירה

בחירה של רהיטים היא לא בחירה פשוטה ומומלץ לקחת את הזמן. אל תמהרו ותהיו פזיזים גם אם יש לכם לוח זמנים מצפוף. בסופו של דבר בחירות רעות יכולות ללוות אתכם שנים רבות ואת הכסף שלכם כדאי לשמור עד שתהיו סגורים על הריהוט המושלם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים