כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדפסת רגילה או משולבת

מתלבטים בין מדפסת רגילה למשולבת עבור העסק? ההיצע הרחב מבלבל אתכם ואינם יודעים מהיכן להתחיל? המאמר הבא יסייע לכם בבחירה האופטימלית האופטימלית עבורכם.

25/12/2017

המדפסות החדשות - אותה גברת בשינוי אדרת

המדפסות החדשות - אותה גברת בשינוי אדרת
הקדמה הטכנולוגית הובילה לפיתוח מגוון מוצרים טכנולוגיים חדשים שהחליפו מוצרים ישנים כמו טלפון חוגה, קלטות, מצלמות פיתוח מיידי ועוד. יחד עם זאת, המדפסת עדיין כאן, רק בצורה משודרגת יותר. הגרסה הישנה הוחלפה בטכנולוגיות מתקדמות יותר, הכוללות הזרקת דיו, לייזר ואף במוצרים משוכללים יותר כמו המדפסת המשולבת המאפשרת לנו ליהנות משילוב של שירותים חיוניים שונים במוצר אחד. אין ספק שההיצע רחב, כך שהמשימה העיקרית היא לבצע בחירה נבונה והתאמתן בצורה האופטימלית לעסק.

הבחירה הגורלית של כל משרד

אין להקל ראש בבחירת מדפסת למשרד, מדובר במוצר אשר משרת אותנו באופן יומיומי ולכן אל לנו להתפשר כאן. לרוב אין מדובר בפריט יקר, ולמעשה בכמה מאות שקלים אפשרית לרכוש מוצר מתאים ואיכותי ביותר, כזה עם מהירות פעולה שלא תעכב אתכם אפילו לשנייה אחת מיותרת בכל מה שקשור להדפסת מסמכים. עם זאת, אנשים שלא בוחרים נכון ולא מתאימים את המדפסות שהם בוחרים לסוג ההדפסות שהם צריכים לבצע, או את המאפיינים שלה בצורה נכונה, יכולים להתמרמר לא מעט על האיטיות והסרבול שלה.

איך בוחרים מדפסת בצורה נכונה?

השלב הראשון שתצטרכו לעשות כדי לבחור את המדפסות הכי טובה למקום העבודה שלכם הוא להבין מה בדיוק אתם צריכים. האם אתם מדפיסים כמות דפים רבה או דפים בודדים? האם אתם מדפיסים מסמכים בשחור לבן או שהעסק שלכם דורש הדפסה צבעונית איכותית מתמיד? אמנם כמעט כל היום מדפסת מדפיסה גם בצבע אך יש כאלו שהדפסה כזו תעלה לא מעט, דבר שעשוי לגרום לכם לבחור במוצר חסכוני יותר. כמו כן, לרוב, מדפסות מותגים, כמו מדפסת brother, סמסונג ושל מותגים נוספים ומוכרים נחשבות לאמינות יותר וזהו אלמנט חשוב בבחירת מוצר איכותי אשר ישרת אותנו לטווח ארוך.

לפעמים רגיל זה מספיק

אם אתם רוצים מדפסות רגילות, אך חוששים שהן יהיו חלק ממשרד שמכבד את עצמו ושואף להצליח ולהיות גדול ומשגשג, אין לכם ממה להיבהל. זה מאוד הגיוני שהן יהיו אפילו יותר שימושיות מכל משרד אחר. גם ככה הכול קורה בימינו באופן אלקטרוני וסביר להניח שמסמכים מוחשיים לא תמיד יהיו רלוונטיים אפילו לפעילות עסקית של עסק שמגלגל מיליונים. אם אין לכם צורך מיוחד במוצרים המשלבים גם פקס, מכונת צילום וסורק, אל תקנו אותו סתם רק כי זה נראה לכם הולם למשרד. הן סתם יהיו גדולות ומבלבלות בשימוש שלהן ולא תרוויחו מזה דבר.

המדפסת שמשלבת את הכול מהכול

מדפסות משולבות נתפשות ככלי הכי שימושי שיש במשרד אך זה מאוד תלוי בפעילות המשרד. אם עובדים עם לקוחות וצריך להדפיס מסמכים וחוזים, הדפסות רבות יהיו חלק מהשגרה ולכן צריך לרכוש כאלה שמדפיסות בקצב גבוה, בלי עיכובים ובאיכות טובה. טכנולוגיה זו מרכזת את כל השימושים באותו מכשיר: היא סורקת, היא מפקססת והיא מצלמת. היתרונות של מדפסות אלו לא נגמר רק כאן, אלא גם בפונקציות המיוחדות שלה. היא יכולה לסמן לכם שעומדים להיגמר הדפים, היא יכולה להגיד לכם מתי הטונר עומד להיגמר על ידי התראה נוחה ביותר והיא גם מאוד שקטה.

החיסרון: הגודל

אין ספק שמדפסות משולבות סובלות רק מחיסרון אחד וזה הגודל. יש צורך למצוא להם מקום, ולמרות כמות דפים גדולה מאוד שתגרום לכם למלא את מגירת הדפים מחדש רק כעבור מספר ימים אפילו בקצב הדפסות ששובר שיאים, היא תצטרך לפחות מטר רבוע אחד מהמשרד ולפעמים זה פשוט לא מתאים לא לשטח שנשאר ולא לעיצוב. כשאין ברירה אין ברירה והיא תהיה עדיפה על מספר מכשירים שונים, אך גם כשבוחרים, צריך לדעת לבחור נכון, כשבמקרים רבים המוצר הפשוט ישרת אותנו לא פחות טוב מהמוצר היקר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים