כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

להגיע לעבודה עם חברת הסעות – יותר זול ויותר נוח

רבים הם האנשים העובדים במקומות גדולים. מפעלים, חברות ציבוריות שונות וכדומה ועל כולם להגיע למקום העבודה בזמן. עם עליות מחירי הדלק של השנים האחרונות הפכה כל נסיעה לעבודה להוצאה כספית גדולה, ורבים מחפשים אלטרנטיבות זולות ויעילות, כדי להגיע למקום העבודה.

16/12/2013
האפשרויות לעשות זאת מגוונות, וניתן לחשוב על הדרכים הבאות:

• נסיעה באופניים

• נסיעה בקורקינטים חשמליים

• נסיעה בתחבורה ציבורית

• הסעות מאורגנות

נסיעה באופניים או בקורקינט חשמלי מגבילה את מרחק הנסיעה, ואילו נסיעה בתחבורה ציבורית מחייבת יציאה זמן רב לפני ההגעה לעבודה, כדי לנסוע את כל מסלול הנסיעה של האוטובוס.

מסתבר שהסעות מאורגנות הן הדרך היעילה והנוחה ביותר, כדי להגיע למקום העבודה, ויש לארגן אותן באמצעות מקום העבודה או וועד העובדים במקום. הסעות מאורגנות חוסכות כסף רב בנסיעות גם לעובדים וגם למעסיקים במקומות השונים.

חברת הסעות יכולה לארגן לכם את ההסעות בכל בוקר אל מקום העבודה, ובכל ערב בחזרה ממקום העבודה, ויש לכך כמה יתרונות בולטים:

• הסעות מאורגנות זולות יותר מכל דרך הגעה אחרת

• הסעות מאורגנות מביאות את כל העובדים בזמן לעבודה

• הסעות מאורגנות יכולות לתת שירות לכמה עובדים שצריך

• הסעות מאורגנות נוחות לנוסע, ופוטרות אותו מלחצי התנועה בבוקר

• הסעות מאורגנות חוסכות זמן נסיעה לעובדים ומתח בזמן הנסיעה

כיצד לבחור חברת הסעות

כיצד לבחור חברת הסעות
על מנת להבטיח את ארגון ההסעות למקום העבודה, יש לבחור בחברה המתמחה בכך, ושיש לה צי רכבים מגוון, היכול לתת מענה לכל הצרכים שלכם. לרוב נהוג לקבוע נקודות איסוף קבועות לאורך מסלול הנסיעה, כדי לאפשר לכל העובדים להגיע בקלות בלי ללכת מרחק רב. על חברת ההסעות להיות בעלת צי רכבים מגוון, כדי לתת מענה גם לאנשים שמתגוררים במקומות מרוחקים יותר, שאין סיבה לשלוח לשם אוטובוסים גדולים.

בנוסף, יש חשיבות לצי רכבים גדול, כדי למנוע תקלות בהסדר הנסיעות, כאשר רכב אחד נמצא במוסך או התקלקל באופן זמני.

על חברת ההסעות לספק לכם שירותי הסעות בכל שעה שמתאימה לכם, כולל הסעות של עובדים במשמרות לילה או כאלה שגומרים את העבודה מאד מוקדם בבוקר. עליכם לוודא כי נהגי החברה הם מנוסים ואחראיים, ושיש להם את כל הרשיונות הנחוצים כדי להסיע נוסעים ברישיון. על כל הרכבים להיות מתוחזקים ואמינים מבחינה מכאנית ומבחינה בטיחותית עם כל אביזרי הבטיחות הנחוצים, כולל חגורות בטיחות לכל הנוסעים וכדומה.

בחירת חברה לצרכים אלה חייבת להיעשות לאחר בדיקות מקיפות של חברות שונות. ניתן לקבל המלצות אודות חברות המתמחות בנסיעות מסוג זה, או לברר אודות חברות כאלה באתרי האינטרנט שלהן. בכל מקרה מומלץ להיפגש עם נציגי החברה לפני ההחלטה הסופית, ולראות את צוות העובדים והרכבים של החברה בעיניים.


נכתב באדיבות חברת שיא הסעות
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים