כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים חשובים לעיצוב חדר האמבטיה

מעוניינים לחדש את חדר האמבטיה? להלן 5 טיפים לעיצובו מחדש.

26/05/2014
חדר האמבטיה הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית ולכן כדאי להשקיע בעיצוב שלו. הנה לפניכם 5 טיפים בסיסיים המתאימים לכל תקציב

באמצעות עיצוב מחדש של חדר האמבטיה ניתן לשפר את איכות החיים. חדר האמבטיה הוא המקום בו אנו מבלים זמן איכות עם עצמנו, ללא טלפונים ניידים או אמצעים אחרים ומסיחי תשומת לב. שיפוץ ספציפי של חדר האמבטיה מעלה את ערך הנכס ומתאים גם בדירות קטנות, שכורות או בתים גדולים. הנה 5 טיפים אותם כדאי להכיר לפני שמבצעים שיפוץ ועיצוב מחדש:

1. הגדירו מראש את הצרכים והמטרות

זכרו כי חדר אמבטיה הוא מקום שאמור להתאים באופן אישי לצרכים שלכם. הגדירו מראש את המטרה והבחינו בין חדר האמבטיה המיועד עבורים הורים לתינוקות, קשישים או בעלי מוגבלויות. בצורה כזו תוכלו להחליט טוב יותר כיצד לפזר את משאבי התקציב ובמה להשקיע. הגדרה מראש של הצרכים והמטרות גם חוסכת בזמן.

2. שימו את הפונקציונאליות בראש סדר העדיפויות

עיצוב מודרני לוקח בחשבון גם את הפונקציונאליות של החדר. אין סיבה להשתמש באביזרי ריהוט דקורטיביים המקשים על המקלחת או מסכנים את המשתמשים. בדקו כיצד העיצוב יכול לעזור לכם ומהי הדרך הטובה ביותר להביא אותו לידי ביטוי. אם יש חלונות או עמודים החוסמים את החדר, כדאי להפוך אותם ליתרונות באמצעות החלפת מיקום. השתמשו בעמודים על מנת לתחום איזורים בחדר האמבטיה ומקמו את האסלה מתחת לחלון.

3. השתמשו בתאורה נכונה

3. השתמשו בתאורה נכונה
גופי תאורה ייעודיים עבור חדרי מקלחת ושירותים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהעיצוב. השתמשו בתאורה נכונה וכך תוכלו ליצור משחקי אור וצל, להאיר איזורים חשוכים או להדגיש את הפריטים הדקורטיביים הקיימים. הפרידו בין תאורה מרכזית לבין תאורה נקודתית המתאימה עבור איזור המראה והמקלחון. בעת בחירת גופי תאורה יש לבדוק את המפרט הטכני ולוודא כי מדובר על מוצרים עמידים במים.

4. הוסיפו פתרונות אחסון

מקום פנוי בחדר האמבטיה תלוי במספר הארונות ופתרונות האחסון שלכם. במהלך עיצוב מחדש של חדר האמבטיה או שיפוץ כללי בבית, הקפידו על הוספת פתרונות אחסון מגוונים ככל האפשר. תוכלו להכניס אל הארונות תרופות, תכשירי קוסמטיקה, מגבות ואביזרים נוספים הדרושים לכם לצורך מקלחת איכותית ומפנקת.

5. אל תחששו מפריטי אמנות

הדרך הטובה ביותר לגוון את המראה השגרתי והרגיל של חדר אמבטיה היא להשתמש בפריטי אמנות. חפצי נוי, תמונות ואפילו אריחי קרמירה מעוצבים יכולים להוסיף המון צבע לחדר האמבטיה. פריטים ייעודיים עבור חדרי אמבטיה הם עמידים במים ואין סיבה לחשוש מהם.

לסיכום, חדר האמבטיה מייצג במידה מסוימת את האופי של בעלי הבית ולכן יש חשיבות לעיצוב שלו. הקפידו על עיצוב חדר אמבטיה העולה בקנה אחד עם ההעדפות האישיות שלכם, אך אל תשכחו להביא בחשבון גם דרישות פונקציונאליות וכללי בטיחות.


מחפשים טיפים נוספים לעיצוב חדר אמבטיה>>
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים