כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמש הצעדים שנדרשים לבחירת רכב הסעות

אם אתם מנהלים חברת הסעות, אתם כמובן מעוניינים לבחור ברכב הסעות אשר ישמש אתכם ודרכו תוכלו לספק שירות ללקוחות שלכם. חשבו מאד לזכור כי רכבי ההסעות שונים באופן מהותי מרכבים רגילים. הם נמצאים יותר שעות על הכביש, נותנים שירות ליותר אנשים, וצריכים לתת מענה רחב יותר

27/11/2014
אם אתם מנהלים חברת הסעות, אתם כמובן מעוניינים לבחור ברכב הסעות אשר ישמש אתכם ודרכו תוכלו לספק שירות ללקוחות שלכם. חשבו מאד לזכור כי רכבי ההסעות שונים באופן מהותי מרכבים רגילים. הם נמצאים יותר שעות על הכביש, נותנים שירות ליותר אנשים, וצריכים לתת מענה רחב יותר. לכן, ברור שבחירה של רכב הסעות שונה מבחירה של רכב רגיל. אם כך, בתור אנשים שעובדים בתוך חברת הסעות, מהם הצעדים שיש לנקוט בהם לבחירת רכב ההסעות הטוב ביותר? הנה כמה דברים שאתם חייבים לבדוק בתהליך הבחירה!

כל הדברים שתבחנו

1. בטיחות

לפני הכל, זה הנושא החשוב ביותר, שאסור להתפשר עליו בשום שלב! זכרו שברכבי ההסעות אתם מסיעים אנשים מבוגרים, ילדים, תיירים, ואנשים שסומכים עליכם ועל הנהגים בעיניים עצומות. זה אומר שהרכב צריך להיות מצויד באמצעי הבטיחות המתקדמים ביותר שיש. זה כולל חגורות בטיחות בכל המושבים, מערכות בלימה מתקדמות, מערכות לנעילת גלגלים ולמניעת החלקה על הכביש, ועוד. שימו לב שככל שרכב ההסעות הוא בטיחותי יותר - כך לרוב גם לנהג תהיה שליטה טובה יותר על הרכב, והדבר מסייע בהתמודדות עם מצבי חירום על הכביש.

2. צריכת דלק

השלב הבא שצריך לבחון הוא צריכת הדלק של רכב ההסעות. כידוע, אחת ההוצאות המרכזיות של כל חברת הסעות הוא כמובן הדלק שהרכבים צורכים. לכן, חשוב מאד לראות שמדובר על רכבים שצריכת הדלק שלהם נחשבת לחסכונית במיוחד. ככל שביצוע המנוע טובים יותר כך תוכלו לצפות גם לצריכה חכמה יותר. זה לא רק תורם יותר לאיכות הסביבה - אלא גם מאפשר לכם לקצץ בהוצאות.

3. איכות המושבים

כמובן שבוחרים את רכב ההסעות רק אחרי שבודקים שהמושבים שלו נוחים. כאן פשוט צריך לעלות ולהתנסות בישיבה עליה. זכרו שלא פעם מדובר על ישיבה ממושכת של יותר משעה או שעתיים, וחשוב שהם יספקו תמיכה נאותה לגוף.

4. נסיעה חלקה

חשוב לוודא שהרכב שאתם בוחרים נוסע באופן חלק על הכביש ללא רעידות שונות. יש לזכור שלא פעם אתם תסיעו אנשים שרגישים במיוחד לנסיעות ארוכות, וככל שהרכב נוסע טוב יותר, כך מונעים מצבי בחילות וכו'.

5. מיזוג אוויר

עוד היבט שאי אפשר היום בלעדיו, והוא כבר מזמן לא נחשב למותרות. חשוב לוודא שברכב שתבחרו תהיה מערכת מתקדמת במיוחד למיזוג אוויר - לחימום, לקירור ולאוורור. כמובן שצריך לראות שמעל לכל מושב תהיה מערכת בקרה שתאפשר לכל נוסע לבחור האם לקבל את המיזוג או לא, כך שכל אחד ייהנה מהנסיעה.

בחירה ללא פשרות

כפי שאתם בוודאי שמתם לב, יש כמה צעדים שונים שיעזרו לכם לבחור את הרכב המתאים עבור חברת הסעות. אל תשכחו שבסופו של יום, ככל שתבחרו ברכבים טובים יותר, כך השירות שתספקו יהיה טוב ואיכותי יותר, והדבר גם יקדם את העסק שלכם - כך שרצוי שלא להתפשר על הנושאים הללו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים