כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד נפיץ את קורות החיים שלנו בדרך הטובה ביותר

אם אתם מעוניינים לחפש עבודה ולהתקבל למשרה נחשקת, אתם בוודאי יודעים שעליכם לכתוב קורות חיים מוצלחים, שימשכו את עיני המעסיקים.

29/04/2015
האינטרנט כבר מלא במדריכים שמסבירים איך לכתוב קורות חיים בצורה הנכונה, אבל כמעט אף אחד לא מסביר לנו, ציבור מחפשי העבודה - איך בכלל נוכל להפיץ בצורה הכי טובה את קורות החיים? אפשר שכתבנו מסמך מעולה - אבל אם הוא לא יגיע לאיש, במה זה עוזר לנו? לכן, הנה מדריך קצר שיעזור לכל אחד להבין, כיצד הוא או היא, יכולים להפיץ את קורות החיים שלהם, בצורה טובה ומעולה, ולדאוג שהם יגיעו לידיים הנכונות.

כמה שלבים וצעדים שכאי לבצע

פנו לשירותים בתחום

נתחיל בכך, שיש כיום כמה שירותים שונים שמאפשרים לכם להפיץ את קורות החיים שלכם. הם בעצם שולחים את זה למעסיקים פוטנציאליים, בהתאם לתחומי ההתמחות שלכם. חלק מהתפוצות הללו נעשות באופן חינמי לגמרי, וחלק גובים תשלום סמלי. רצוי לפנות לכמה שיותר מהם, אך בזהירות ולא בבת אחת - כדי שאותו מעסיק לא יקבל שוב ושוב את קורות החיים שלכם (זה קצת מראה על נואשות). עם זאת, אפשר בהחלט לפנות ל2-3 שירותים במקביל, וכך ליהנות משירות הפצת קורות חיים איכותית.

הפצה ברשתות חברתיות

לשמחתכם הרבה, כולנו פעילים כיום ברשתות החברתיות, וזו ההזדמנות שלכם להשתמש בהן כפלטפורמה להפצת קורות החיים שלכם! רשת כמו פייסבוק שהיא רשת כללית יכולה להיות נוחה, ומאפשרת לחברים שלכם לשתף את מסמך קורות החיים. עם זאת, רצוי לא לוותר גם על רשתות מקצועיות. רשתות כמו לינקדאין, שהיא רשת חברתית המיועדת לעסקים - היא רשת מושלמת וייעודית למטרה של הפצת קורות חיים. יש גם רשתות נוספות - לרופאים, לאקדמאים, לצלמים, וכיו"ב. מצאו את הרשתות שמתאימות לתחומי העיסוק שלכם, והקפידו להפיץ בהן את קורות החיים הרלוונטיים.

שליחה ישירה למקומות העבודה

נכון שזה לוקח יותר זמן, וזו שיטה שמרגישה קצת מיושנת, אבל ברוב המקרים, יש לה אחוזי קליעה מוצלחים למדי. אתרו בעצמכם את המשרות השונות ואת מקומות העבודה - וישלחו להם את קורות החיים שלכם. היתרון כאן זה שאתם יכולים להיות בטוחים שהגורמים הרלוונטיים יקבלו את קורות החיים שלכם, מבלי שיש גורם מתווך באמצע. כמובן שזה יכול לקחת יותר זמן, ולכן כדאי בכל זאת להשקיע זמן ולשלוח את קורות החיים למשרות איכותיות, כדי שהתהליך יהיה משתלם.

עזרה מקרובים

זה הזמן לבקש מההורים, האחים והחברים, שיפיצו את קורות החיים שלכם לגורמים רלוונטיים. התעניינו האם הם שמעו על מקומות , האם הם מכירים אנשים שמכירים אנשים, וכו' - גם משם יכול להיות פתח טוב לעתיד!

מתכון בטוח להצלחה בעבודה

אם תקפידו למצות היטב את כל הערוצים שהצגנו בפניכם, מובטח לכם שהמסמך יגיע לידיים הרלוונטיות - ושיהיה בהצלחה ראיון העבודה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים