כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אחסנת רכב במחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה יכולים לשמש לאחסנת רכב במהלך חופשה בחו"ל או בתקופת השבתה. במאמר הבא נסביר מתי יש צורך בהשכרת מחסנים ונבין כיצד בוחרים אותם.

14/03/2016

מתי נזדקק לאחסנת רכבים?

מחסנים גדולים בכל רחבי הארץ יכולים לשמש לטובת אחסנה של רכבים פרטיים או מסחריים. המחסנים יעילים בעיקר בנסיעות ארוכות של בעלי רכבים בחו"ל, או במצבים שבהם הרכב מושבת בגלל עבירה על החוק. בישראל יש המון עבירות תנועה שעלולות לגרור השבתת רכב לתקופה של 30-60 ימים. הפתרון היחיד הוא להעביר את הרכב למחסן מיד עם קבלת ההודעה על איסור השימוש בו. מעבר לכך, שוטר רשאי להורות לנהג להציבו במגרש אחסנה מסוים בתוך פרק זמן קצוב. אי עמידה בהוראות גוררת סנקציות קשות ומלווה בהוצאות נוספות.

אחסנה בזמן נסיעה לחו"ל

אחסנה בזמן נסיעה לחו"ל
העברת הרכב למחסן לקראת נסיעה לחו"ל רלוונטית בתקופות ארוכות במיוחד. חופשה של סוף שבוע או אפילו כמה שבועות לא דורשת אחסון מן הסוג הזה, כי תמיד ניתן להשאיר את הרכב במגרש חנייה רגיל. לעומת זאת, מי שמתכנן רילוקיישן לחו"ל ולא רוצה למכור את הרכב הפרטי לא חייב לעשות את זה. השאלה היחידה היא כיצד בוחרים מחסנים מתאימים ואיך משווים ביניהם.

כך תדעו האם המחסן מתאים לרכב שלכם

מתלבטים בין מחסנים ומגרשים? הרכב נכנס להשבתה ואתם לא יודעים לאן להעביר אותו? הנה כמה נושאים שכדאי לכם לבדוק:

גודל המחסן

מגבלה טכנית היא הסיבה העיקרית לכך שלא ניתן לאחסן את הרכב בכל מחסן פנוי. יש לבדוק מראש את גודל המחסן ולהשוות את הנתונים עם נתוני היצרן. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות, להגיע למחסנים כדי לראות מקרוב את גודל החלל הפנוי ולבדוק האם יש לכך השפעה על המחיר.

עלות אחסנה

בהשבתת רכב משולמות ההוצאות על ידי בעל הרכב. הגורמים המשפיעים על עלות ההשבתה כוללים את השימוש במחסן ועלות הגרירה. מנגד, בנסיעה לחו"ל וברילוקיישן לתקופה ארוכה אין צורך בתשלום על גרירה. אפשר להשוות בין עלויות מחסנים במקומות שונים ולקבל הצעת מחיר שמותאמת באופן ספציפי לצרכי הלקוח.

תחזוקה

כדאי לקבל המלצות על מחסנים פנויים ולבדוק האם השירות כולל טיפולים ותחזוקה. ברוב הרכבים יש צורך בטיפול מינימאלי של הנעת הרכב אחת למספר שבועות, על מנת למנוע התרוקנות של המצבר. ברכבים ישנים כדאי גם להוציא את הרכב מהמחסן על מנת להניע את הגלגלים והמערכות.

בצעו השוואה

לסיכום, מחסנים מיועדים בין היתר גם לטובת אחסנה של רכבים. כדאי להעביר את הרכב למחסן גדול, להשוות בין מחירים ולקבל המלצות על מקום שמציע גם שירותי תחזוקה. המחסנים מתאימים בעיקר לרכבים שנמצאים בהשבתה או לנהגים שנוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה. בתוך המחסן שומרים על הרכב מפני נזקים ודואגים לביצוע כל הטיפולים המכניים הנדרשים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים