כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל הסיבות לבחור בשירותי מוניות גדולות

איך מגיעים ממקום למקום? ברכב פרטי? באוטובוס? אופניים? בשנים האחרונות, הישראלים מגלים את היתרונות של המוניות הגדולות - וגם אתם יכולים להצטרף אליהם, ולהגיע ליעד שלכם במהרה!

14/07/2016

מתי נזדקק למוניות גדולות?

מתי נזדקק למוניות גדולות?
צריכים להגיע למקום מסוים במהירות? רוצים להגיע לנתב"ג עם כל המטען והמזוודות? רוצים לצאת לבילוי מהנה במיוחד מחוץ לעיר? רוצים אולי שהילדים שלכם יגיעו למקום מסוים בבטחה? בכל אחד מהמקרים הללו, וכן במקרים נוספים, כדאי לזכור שיש לכם את האפשרות הנהדרת של הזמנה ותיאום של מוניות גדולות. המוניות הגדולות נקראות כך משום שהן כוללות מספר גבוה יותר של מקומות ישיבה - לרוב בין 6 ל8 מקומות ישיבה מעבר לנהג, מה גם שהן כוללות מטען גדול יותר מזה שיש למונית רגילה. יש לא מעט סיבות טובות לבחור במוניות הללו, וכדאי להכיר אותן.

מוניות גדולות מהירות יותר

מוניות גדולות יובילו אתכם ליעד שלכם במהירות. זה לא משנה אם אתם צריכים להגיע לקצה השני של העיר, לרחוב הסמוך, או לנתב"ג - המוניות ייקחו אתכם לשם במהירות. אל תשכחו שמונית גדולה היא כלי תחבורה ציבורי לכל דבר ועניין, ולכן היא גם יכולה לנסוע בנתיב השמור לתחבורה ציבורית בלבד ובכך לחמוק הפקקים בשעות העומס.

נסיעה מרגיעה

אין שום ספק שהנסיעה בתוך מוניות גדולות מהווה את הפתרון המרגיע והנעים ביותר עבורכם בתור נוסעים. אם אתם נוהגים ברכב פרטי - אתם צריכים להיות ערניים בכל שלב, לתזמן את עצמכם בין הפקקים, להיזהר בכל שלב, וכיו"ב - וזו יכולה להיות משימה מורטת עצבים. בחירה באמצעי תחבורה כמו אוטובוסים אמנם חוסך מכם את הנהיגה - אבל אז אתם צריכים להצטופף לפעמים עם עוד 30 איש ברכב, אפשר שאתם תצטרכו לעמוד ולא לשבת, ולסבות מחוויה לא נעימה מאד. במונית גדולה המצב שונה לגמרי: אתם עם אנשים שאתם מכירים, יושבים בנינוחות, ברכב הממוזג, ויכולים לנוח או לעסוק בשיחה או בכל דבר אחר.

יש הרבה מקום למטען

בתוך מוניות גדולות יש כאמור תא מטען גדול אשר מאפשר לכם לקחת אתכם יותר מטען המרגיל .זה שימושי במיוחד אם אתם רוצים לטוס לנתב"ג ולקחת אתכם את המזוודות, אבל לא רק למקרים הללו. זה מתאים גם לאנשים שיוצאים לביקור בעיר אחרת או נוסעים לקרובים שלהם ולוקחים איתם מספר גבוה של פריטים.

זמינות מיידית

מוניות גדולות הן אמצעי תחבורה אשר תמיד זמין עבורכם. המוניות הללו זמינות 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, כך שלא משנה על איזה שלב מדובר - תמיד אפשר להגיע ליעד.

אמצעי התחבורה הטוב ביותר שיש

לסיכום, יש למוניות הגדולות את כל היתרונות המובילים - זה אמצעי תחבורה שמאפשר לקבוצה להגיע ביחד, הוא ממוזג, נוח, אישי, מהיר, יעיל, ותמיד זמין עבורכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים